Gå til hovedindhold

PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 Samsung Galaxy S26

PanzerGlassEAN: 5715685033940
Pris fra 79 krtil 187 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 Samsung Galaxy S26 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til Samsung New Galaxy S2026 - Ultra‑Wide Fit med EasyAligner
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til Samsung New Galaxy S2026 - Ultra‑Wide Fit med EasyAligner billede

Produktinformation

PanzerGlass SAFE. by ® Skærmbeskyttelse Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit m. EasyAligner. Mærke kompatibilitet: Samsung, Kapabilitet: Samsung - New Galaxy S2026. Tør påføring. Beskyttelsesfunktioner: Ridseresistent, Stødresistent. Materiale: Polyethylenterephthalatfolie (PET), Silikone, Produktfarve: Transparent. Antal pr. pakke: 1 stkFunktionerBeskyttelsesfunktioner: Ridseresistent, StødresistentInstallationstype: Fuld klæbemiddelKapabilitet: Samsung - New Galaxy S2026Mærke kompatibilitet: SamsungOprindelsesland: KinaProtector type: Klar skærmbeskytterPræstationAfrundede kanter: JaBoble-fri applikation: JaFedtafvisende belægning: JaFingeraftryk resistent: JaMateriale: Polyethylenterephthalatfolie (PET), SilikoneNem at anvende: JaNem at fjerne: JaNem at rengøre: JaProduktfarve: TransparentTør påføring: JaVægt & størrelserBredde: 67,9 mmDybde: 0,37 mmHøjde: 145,8 mmSkærmstørrelse (HxB): 14575 x 6788 mmTykkelse: 0,37 mmVægt: 8 gEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkInstallationsbakke: JaPakketype: Hængende boksRengøringsklud: Ja

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.04g
EAN: 5715685033940
Varenr.: 2081950
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pasform m. EasyAligner - glas - klar - for Samsung Galaxy S26
84,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 S
89 kr
Til butik
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 S billede

Produktinformation

PanzerGlass SAFE by Screen Protector til Samsung New Galaxy S2026 Ultra-Wide Fit med EasyAligner Beskyttelse i verdensklasse til din Samsung New Galaxy S2026! PanzerGlass SAFE by Screen Protector er designet til at give en ultra-bred pasform, som sikrer m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: skal sorteres
EAN: 5715685033940
Varenr.: 125260
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til Samsung New Galaxy S2026 - Ultra‑Wide Fit med EasyAligner
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S26 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
149 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 Samsung Galaxy S26
187 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 Samsung Galaxy S26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 Samsung Galaxy S26 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK79 kr79 krKøb
2CS MEGASTORE DK84,95 kr123,95 krKøb
3Ultrashop89 kr89 krKøb
4Vivas DK99 kr168 krKøb
5Proshop DK149 kr188 krKøb
6CompuMail DK187 kr187 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 Samsung Galaxy S26

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 Samsung Galaxy S26 i 100 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 Samsung Galaxy S26. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by ® Screen Protector Samsung New Galaxy S 2026 | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner Samsung - New Galaxy S2026 Samsung Galaxy S26 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202679 kr10 kr (11%)
28. apr. 202689 kr60 kr (40%)
27. apr. 2026149 kr60 kr (67%)
24. apr. 202689 kr60 kr (40%)
23. apr. 2026149 kr60 kr (67%)
8. apr. 202689 kr60 kr (40%)
7. apr. 2026149 kr60 kr (67%)
22. mar. 202689 kr60 kr (40%)
21. mar. 2026149 kr60 kr (67%)
13. mar. 202689 kr60 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret