Gå til hovedindhold

HP Samsung CLT-C804S Cyan 15000 sider Toner SS546A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0191628543342
Pris fra 1.031 krtil 1.309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 278 kr (21% besparelse)

Sammenlign priser på Samsung CLT-C804S Cyan 15000 sider Toner SS546A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1031 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Samsung CLT-C804S/ELS Cyan Lasertoner Original
1.031 kr
Til butik
Samsung CLT-C804S/ELS Cyan Lasertoner Original billede

Produktinformation

Samsung CLT-C804S/ELS Cyan Lasertoner Original Cyan Laser Toner (CLT-C804S/ELS) Farve : Blå/CyanType : Original SamsungCLT-C804S toner

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Samsung MultiXpress X 3200
EAN: 0191628543342
Varenr.: SS546A
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung CLT-C804S Cyan 15000 sider Toner SS546A
1.139 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP CLT-C804S cyan original tonerpatron
1.289 kr
Til butik
HP CLT-C804S cyan original tonerpatron billede

Produktinformation

Stabil cyan toner til skarp farveudskriftFå ensartede resultater med HP CLT-C804S - en original cyan tonerpatron med standard kapacitet. Den er velegnet til både hjem og virksomhed, hvor pålidelig farveudskrivning er vigtig i hverdagen.Designet til problemfri brugPatronen leverer cyan-udskrifter med et specificeret sideudbytte på 15.000 sider (farvetoner). Den fungerer med laserprintteknologi og leveres enkeltvis i en boks for nem håndtering og opbevaring.Type: Original tonerpatronFarve: CyanKapacitet: StandardSideudbytte (cyan): 15.000 siderAntal pr. pakke: 1 stk.Printteknologi: LaserDriftstemperatur: 10 – 30 °CRelativ luftfugtighed (drift): 10 – 80 %Opbevaringstemperatur: -20 – 40 °CMål (B × H × D): 13,5 × 13,7 × 55,4 cmPakkens vægt: 1,2 kgOprindelse: KinaOEM-kode: CLT-C804S...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Toner
Vægt: 4.74g
EAN: 0191628543342
Varenr.: 2115833
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP CLT-C804S cyan original tonerpatron
1.309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLT-C804S Cyan 15000 sider Toner SS546A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung CLT-C804S Cyan 15000 sider Toner SS546A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk1.031 kr1.031 krKøb
2CompuMail DK1.139 kr1.139 krKøb
3Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
4Vivas DK1.309 kr1.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung CLT-C804S Cyan 15000 sider Toner SS546A

PriceData har fulgt prisen på Samsung CLT-C804S Cyan 15000 sider Toner SS546A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.009 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 1.154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.053 kr.

Den nuværende pris på 1.031 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Samsung CLT-C804S Cyan 15000 sider Toner SS546A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Samsung CLT-C804S Cyan 15000 sider Toner SS546A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 20261.031 kr123 kr (11%)
6. feb. 20261.154 kr123 kr (12%)
28. dec. 20251.031 kr22 kr (2%)
27. dec. 20251.009 kr22 kr (2%)
23. dec. 20251.031 kr31 kr (3%)
22. dec. 20251.062 kr31 kr (3%)
10. dec. 20251.031 kr42 kr (4%)
9. dec. 20251.073 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret