Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A

Pris fra 1.895 krtil 1.939 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.750 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1895 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A
1.895 kr
Til butik
Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Lasertoner CLT-C806S - Printerfabrikantens originalvare. Passer, når du vil have høj kvalitet og holdbarhed for avancerede udskrifter. Giver printeren korrekte indikationer på, hvor meget toner der er tilbage. Passer til følgende printere: MultiXpress X 7400 GX;MultiXpress X 7400 LX;MultiXpress X 7500 LX;MultiXpress X 7500 Series;MultiXpress X 7600 LX;SL-X 7600 Series...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Toner
EAN: 0191628544912
Varenr.: CLT-C806S
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung CLT-C806S Cyan 30000 sider Toner SS553A
1.938 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Samsung CLT-C806S
1.939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1InkClub DK1.895 kr1.895 krKøb
2CompuMail DK1.938 kr1.938 krKøb
3Proshop DK1.939 kr1.939 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A i 126 dage. Laveste pris i perioden er 1.723 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 1.895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.815 kr.

Den nuværende pris på 1.895 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Samsung Tonerkassette cyan 30.000 sider CLT-C806S Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 20261.895 kr32 kr (2%)
8. maj 20261.863 kr113 kr (6%)
22. apr. 20261.750 kr145 kr (8%)
31. mar. 20261.895 kr133 kr (8%)
19. feb. 20261.762 kr39 kr (2%)
28. jan. 20261.723 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret