Gå til hovedindhold

Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme

SamsungHarddiskeEAN: 8806094594645
Pris fra 1.984 krtil 2.339 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 355 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.746 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1984 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P1T0GW 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
1.984 kr
Til butik
Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P1T0GW 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: MZ-V9P1T0GW
EAN: 8806094594645
Varenr.: 1001148835
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme
1.988 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung 990 Pro 1tb Ssd Heatsink M.2 Pcie 4.0
-19%2.061 kr
Før 2.534,49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
NVMe SSD Samsung 990 PRO med heatsink 1 TB (M.2 PCIe 4.0)
-8%2.199 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
NVMe SSD Samsung 990 PRO med heatsink 1 TB (M.2 PCIe 4.0)
-8%2.219 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung 990 PRO SSD MZ-V9P1T0GW 1TB M.2 PCI Express 4.0 x4 (NVMe)
2.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.984 kr1.984 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.988 kr1.988 krKøb
3Dustin DK2.061 kr2.147,25 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb
6Ultrashop2.339 kr2.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme

PriceData har fulgt prisen på Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme i 182 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.984 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.790 kr.

Den nuværende pris på 1.984 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Samsung 990 PRO MZ-V9P1T0GW - SSD - krypteret - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 4.0 x4 (NVMe) - 256-bit AES - TCG Opal Encryption 2.0 - integreret kølelegeme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.984 kr141 kr (8%)
29. maj 20261.843 kr26 kr (1%)
27. maj 20261.817 kr9 kr (0%)
26. maj 20261.826 kr9 kr (0%)
25. maj 20261.835 kr9 kr (0%)
24. maj 20261.844 kr27 kr (1%)
23. maj 20261.817 kr9 kr (0%)
22. maj 20261.826 kr8 kr (0%)
21. maj 20261.834 kr9 kr (0%)
20. maj 20261.843 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret