Gå til hovedindhold

Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort

SamsungTvEAN: 8806094931044
Pris fra 1.599 krtil 1.777 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 178 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.448 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1599 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort billede

Produktinformation

Samsung UE32T4305AE - 32" Diagonal klasse 4 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - Tizen OS - 720p 1366 x 768 - HDR - sort hårfinGenereltBilledforbedringer: Digital Clean ViewHyperReal EngineMega ContrastUltra Clean ViewkontrastforstærkerAccessibility High kontrastPurColorBredde: 73.74 cmDesign: Very Narrow Bezel Design (VNB)Slim DesignMold DesignDiagonal klasse: 32"Dimensioner: Uden standerDybde: 7.41 cmEnergiklasse: Klasse FEnergiklasse (HDR): Klasse GFås i farverne: Sort hårfinHDMI Port Antal: 2 porteHDR-kapabel: JaHøjde: 43.8 cmPlatform: Tizen OSProdukttype: LED-bagbelyst LCD TV - Smart TVSensorer: Eco SensorSerie: 4 SeriesStrømforbrug (Maks.): 60 WattStrømforbrug HDR (Til-tilstand): 41 kWh/1000 tStrømforbrug SDR (Til-tilstand): 27 kWh/1000 tStrømforbrug ved drift: 27.4 WattTilstande: SpiltilstandFilm ModeNatural ModeTV Tuner Presence: JaTv-tuner: 1x analog, 1x digitalVægt: 4 kgVideo Grænseflade: KomponentkompositHDMIBilledskærmBilledformatforhold: 16:9Display Format: 720p

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: TV
Vægt: 7g
EAN: 8806094931044
Varenr.: 2103898
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort billede

Produktinformation

Samsung UE32T4305AE - 32" Diagonal klasse 4 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - Tizen OS - 720p 1366 x 768 - HDR - sort hårfinGenereltBilledforbedringer: Digital Clean ViewHyperReal EngineMega ContrastUltra Clean ViewkontrastforstærkerAccessibility High kontrastPurColorBredde: 73.74 cmDesign: Very Narrow Bezel Design (VNB)Slim DesignMold DesignDiagonal klasse: 32"Dimensioner: Uden standerDybde: 7.41 cmEnergiklasse: Klasse FEnergiklasse (HDR): Klasse GFås i farverne: Sort hårfinHDMI Port Antal: 2 porteHDR-kapabel: JaHøjde: 43.8 cmPlatform: Tizen OSProdukttype: LED-bagbelyst LCD TV - Smart TVSensorer: Eco SensorSerie: 4 SeriesStrømforbrug (Maks.): 60 WattStrømforbrug HDR (Til-tilstand): 41 kWh/1000 tStrømforbrug SDR (Til-tilstand): 27 kWh/1000 tStrømforbrug ved drift: 27.4 WattTilstande: SpiltilstandFilm ModeNatural ModeTV Tuner Presence: JaTv-tuner: 1x analog, 1x digitalVægt: 4 kgVideo Grænseflade: KomponentkompositHDMIBilledskærmBilledformatforhold: 16:9Display Format: 720pEgenskaber: HDMI hurtig switchE-ManualAccessibility EnlargeApple AirPlay 2 supportBrightness DetectionAccessibility Slow Button RepeatAuto Channel SearchFrame Rate og forbedringsteknologi: 900 Picture Quality IndexLCD-baggrundsbelysningsteknik: LED baglys Micro Dimming ProOpløsning: 1366 x 768Sprogmenuskærm: MultilingualStander & BeslagStandardmontering af fladt panel: JaStander: InkluderetStativ Design: TabletopStativ Farve: SortStativ Features: Mini ArcVESA-kompatibilitet: JaTv-tunerBetingelse for Adgang: Common Interface Plus (CI+) sprækkeDigital tvtunerDigital TV Tuner: DVB-C, DVB-T2HDTV Tuner: JaVideoegenskaberElektronisk programguide: Digital EPGTeletekst: JaMedia PlayerUSB Port: JaUSB Port Antal: 1FjernbetjeningBatteri inkluderet: JaEgenskaber: One RemoteFjernbetjenings Model: Samsung TM1240AType: FjernstyringLydsystemDigital lydformat: Dolby Digital Plus outputEkstra egenskaber: Audio Return Channel (ARC)Højttalersystem: 2 højttalereUdgangseffekt/i alt: 10 WattNetværk & Internet MultimedieDLNA: JaForbind og del: Wi-Fi DirectScreen MirroringUSB Human Interface Device (HID)ConnectShareSmart HubFunktionalitet: Digital lydafspilningdigital foto-afspilningdigital videoafspilningWEB-browsingInternet video playbackInternet Streaming Services: HbbTVKonnektivitet: Wi-Fi, LANLAN protokol: EthernetSupported Consumer Electronics Control (CEC): Anynet PlusWi-Fi protokol: 802.11nTilslutningerForbindelsestype: 2 x HDMI | USB | Kompositvideo / komponentvideo / audio-input | LAN | Digital lydudgang (optisk)Internet of Things (IoT)Intelligent assistent: Alexa (ikke tilgængelig for nogle sprog og lande)Internet of Things (IoT) kompatibel: JaPlatform: SmartThingsDiverseOverensstemmelsesstandarder: IPv6 ReadyEffektAuto til/fra: JaIndgangspænding: AC 220-240 V (50/60 Hz)Strømenhed: StrømforsyningStrømforbrugs-stand by: 0.5 WattDimensioner & vægt detaljerDimensioner & vægt detaljer: Panelskærm uden stander - 73.74 cm x 7.41 cm x 43.8 cm x 4 kg | Panelskærm med stander - 73.74 cm x 15.05 cm x 46.54 cm x 4.1 kg | Stativ - 73.25 cm x 15.05 cmMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 87.9 cmDybde (forsendelse): 12.7 cmHøjde (forsendelse): 50 cmVægt (forsendelse): 5.8 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: TV
Vægt: 7g
EAN: 8806094931044
Varenr.: 2103898
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung UE32T4305AE 32" 720p Sort hårfin
1.641 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 32" Fladskærms TV LED 720p UE32T4305AEXXC
1.641 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung UE32T4305AE 32 720p Sort hårfin
1.649 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
SAMSUNG 32" LED TV UE32T4305AE
1.666 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 32" HD Smart TV UE32T4305AE
1.777 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
2Vivas DK1.619 kr2.018 krKøb
3CompuMail DK1.641 kr1.641 krKøb
4Proshop DK1.641 kr1.641 krKøb
5Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb
6INphone.dk1.666 kr1.666 krKøb
7Komplett DK1.777 kr1.777 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.448 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.825 kr.

Den nuværende pris på 1.599 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Samsung UE32T4305 32" HD Ready LED Smart TV - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.599 kr151 kr (10%)
23. apr. 20261.448 kr193 kr (12%)
22. apr. 20261.641 kr173 kr (12%)
19. apr. 20261.468 kr173 kr (11%)
17. apr. 20261.641 kr173 kr (12%)
13. apr. 20261.468 kr173 kr (11%)
9. apr. 20261.641 kr193 kr (13%)
1. apr. 20261.448 kr63 kr (4%)
31. mar. 20261.511 kr6 kr (0%)
28. mar. 20261.517 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret