Gå til hovedindhold

Fischer Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle

FischerRedskaberEAN: 4006209499795
Pris fra 27,18 krtil 794 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 766,82 kr (97% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.18 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle
27,18 kr
Til butik
Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle billede

Produktinformation

Rørbøjle M8/M10 gevind83-91 mmGevind M8/10To-delt rørbøjle uden gummiindlægSamleskrue sikret mod tab under montageElforzinketFabrikat: Fischer FRSN

Produktspecifikationer

EAN: 4006209499795
Varenr.: 15842940322127
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 83-91 mm
30 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 83-91 mm
42 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fischer 49979
794 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN27,18 kr27,18 krKøb
2BilligVVS DK30 kr30 krKøb
3CompletVVS42 kr42 krKøb
4CS MEGASTORE DK794 kr833 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle

PriceData har fulgt prisen på Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle i 165 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 27,18 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Samontec FRSN 83-91 mm M8/M10 rørbøjle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202627,18 kr
29. maj 202627 kr
13. maj 202627,18 kr
20. apr. 202627 kr1 kr (4%)
9. mar. 202626 kr1,18 kr (4%)
8. mar. 202627,18 kr2,18 kr (9%)
5. feb. 202625 kr17 kr (40%)
4. feb. 202642 kr17 kr (68%)
22. jan. 202625 kr1 kr (4%)
21. jan. 202626 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret