Gå til hovedindhold

Fischer Samontec FRSN 100-106 mm M8/M10 rørbøjle

FischerSanitetEAN: 4006209500064
Pris fra 32 krtil 85 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31 kr 27. maj

Sammenlign priser på Samontec FRSN 100-106 mm M8/M10 rørbøjle og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 100-106 mm
32 kr
Til butik
Rørbøjle M8/M10 gevind, 100-106 mm billede

Produktinformation

Rørbøjle M8/M10 gevind 100-106 mm Gevind M8/10 To-delt rørbøjle uden gummiindlæg Samleskrue sikret mod tab under montage Elforzinket Fabrikat: Fischer FRSN

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: VVS fittings
Størrelse: 100-106 mm
EAN: 4006209500064
Varenr.: 018811100
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Samontec FRSN 100-106 mm M8/M10 rørbøjle
32,9 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rørbøjle M8/M10 gevind, 100-106 mm
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samontec FRSN 100-106 mm M8/M10 rørbøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samontec FRSN 100-106 mm M8/M10 rørbøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS32 kr32 krKøb
2EL-GROSSISTEN32,9 kr32,9 krKøb
3BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samontec FRSN 100-106 mm M8/M10 rørbøjle

PriceData har fulgt prisen på Samontec FRSN 100-106 mm M8/M10 rørbøjle i 165 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 32,9 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Samontec FRSN 100-106 mm M8/M10 rørbøjle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Samontec FRSN 100-106 mm M8/M10 rørbøjle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202632 kr1 kr (3%)
27. maj 202631 kr1,9 kr (6%)
26. maj 202632,9 kr1,9 kr (6%)
9. mar. 202631 kr1 kr (3%)
5. feb. 202630 kr1 kr (3%)
4. feb. 202631 kr1 kr (3%)
30. jan. 202630 kr3 kr (11%)
22. jan. 202627 kr4 kr (13%)
21. jan. 202631 kr4 kr (15%)
22. dec. 202527 kr4 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret