Gå til hovedindhold

Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid

SalusEludstyrEAN: 5060103694167
Pris fra 320 krtil 369 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salus Smart Home fortrådet repeater
320 kr
Til butik
Salus Smart Home fortrådet repeater billede

Produktspecifikationer

Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 10214080
EAN: 5060103694167
Varenr.: 10299350
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salus Smart Home fortrådet repeater
320 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid
321 kr
Til butik
Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid billede

Produktinformation

Stabil signalforstærker til dit smart home Med denne trådløse signalforstærker fra Salus får du en nem løsning til at udvide rækkevidden på dit smart home-system. Den er ideel, hvis du har problemer med døde zoner eller svagt signal i hjemmet især i stør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salus
Kategori: Varmesystemer
Farve: white
Størrelse: 45 x 45 x 20 mm
EAN: 5060103694167
Varenr.: 402325950
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Salus fortrådet repeater RE600
329,65 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid
339 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Zigbee repeater 230V - Salus Smart Home
340 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid
359 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK320 kr359 krKøb
2Proshop DK320 kr359 krKøb
3LavprisVVS321 kr321 krKøb
4EL-GROSSISTEN329,65 kr329,65 krKøb
5CompletVVS339 kr339 krKøb
6WATTOO.DK340 kr340 krKøb
7BilligVVS DK359 kr359 krKøb
8Greenline369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid

PriceData har fulgt prisen på Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 320 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Salus Smart Home RE600 trådløs signalforstærker, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar. 2026320 kr21 kr (7%)
2. mar. 2026299 kr20 kr (6%)
1. mar. 2026319 kr20 kr (7%)
25. feb. 2026299 kr21 kr (7%)
20. jan. 2026320 kr1 kr (0%)
8. jan. 2026319 kr4 kr (1%)
7. jan. 2026315 kr6 kr (2%)
22. dec. 2025309 kr5 kr (2%)
21. dec. 2025314 kr5 kr (2%)
20. dec. 2025309 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret