Gå til hovedindhold

SALUS Gulvvarmemanifold til 6 kredse i rustfristål med flowmeter

SalusEludstyrEAN: 5060103696093
Pris fra 1.764 krtil 1.909 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.754 kr 1. apr.

Sammenlign priser på SALUS Gulvvarmemanifold til 6 kredse i rustfristål med flowmeter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1764 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Salus GVM-F gulvvarme fordeler m. flowmeter, til 6 kredse kredse
1.764 kr
Til butik
Salus GVM-F gulvvarme fordeler m. flowmeter, til 6 kredse kredse billede

Produktspecifikationer

Mærke: Salus
Kategori: WATTOO.DK VVS Varme & styring Gulvvarme Fordelerrr
EAN: 5060103696093
Varenr.: 402330106
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse, flowmåler
1.775 kr
Til butik
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse, flowmåler billede

Produktinformation

Salus gulvvarmemanifolden i rustfrit stål har et praktisk flowmeter på fremløbet. Manifolden leveres samlet og klar til brug med to kraftige vægbeslag, hvilket gør installationen enkel og problemfri. Denne manifold har en 1" tilslutning til både varm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salus
Kategori: Varmesystemer
EAN: 5060103696093
Varenr.: 402330106
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SALUS Gulvvarmemanifold til 6 kredse i rustfristål med flowmeter
1.802 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salus Gulvvarmemanifold 6-kreds med flowmeter
1.802 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse, flowmåler
1.899 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Salus 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse, flowmåler
1.909 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SALUS Gulvvarmemanifold til 6 kredse i rustfristål med flowmeter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SALUS Gulvvarmemanifold til 6 kredse i rustfristål med flowmeter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.764 kr1.764 krKøb
2LavprisVVS1.775 kr1.775 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.802 kr1.802 krKøb
4Proshop DK1.802 kr1.802 krKøb
5CompletVVS1.899 kr1.899 krKøb
6BilligVVS DK1.909 kr1.909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SALUS Gulvvarmemanifold til 6 kredse i rustfristål med flowmeter

PriceData har fulgt prisen på SALUS Gulvvarmemanifold til 6 kredse i rustfristål med flowmeter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.519 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.863 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.747 kr.

Den nuværende pris på 1.764 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for SALUS Gulvvarmemanifold til 6 kredse i rustfristål med flowmeter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for SALUS Gulvvarmemanifold til 6 kredse i rustfristål med flowmeter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.764 kr11 kr (1%)
26. maj 20261.775 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.764 kr11 kr (1%)
22. maj 20261.775 kr11 kr (1%)
8. maj 20261.764 kr11 kr (1%)
7. maj 20261.775 kr11 kr (1%)
30. apr. 20261.764 kr35 kr (2%)
29. apr. 20261.799 kr35 kr (2%)
11. apr. 20261.764 kr10 kr (1%)
1. apr. 20261.754 kr38 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret