Gå til hovedindhold

Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-557

SaltaTrampolinerEAN: 8719425453620
Pris fra 4.192 krtil 5.973 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.781 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-557 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4192 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet
4.192 kr
Til butik
Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet billede

Produktinformation

Salta Premium Black Edition er en trampolinserie, der har fokus på at skabe rammerne for sikre og sjove hoppeoplevelser.Premium Black modellen kommer i en rektangulær form i sort farve, der passer ind i alle typer haver. Trampolinen har 64 fjedre i guldga...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Trampoliner
Farve: Sort
EAN: 8719425453620
Varenr.: NSH805-557
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Trampolin Premium Black Edition rektangulær 305 x 214 cm inkl. sikkerhedsnet Salta
-18%4.599 kr
Før 5.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trampolin Premium Black Edition rektangulær 305 x 214 cm inkl. sikkerhedsnet Salta billede

Produktinformation

Salta Premium Black Edition er en innovativ serie af trampoliner Udført i høj kvalitet med fokus på sikkerhed, holdbarhed i et flot design. Det flotte sorte design giver et enkelt og eksklusivt look i din have - selv benene er sortlakeret. Montering af Pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Best selling products
EAN: 8719425453620
Varenr.: 46689388396874
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salta Trampolin Premium Black Edition rektangulær 305 x 214 cm inkl. sikkerhedsnet
5.599 kr
Til butik
Salta Trampolin Premium Black Edition rektangulær 305 x 214 cm inkl. sikkerhedsnet billede

Produktinformation

Trampolin Salta Trampolin Premium Black Edition rektangulær 305 x kombinerer en rektangulær hoppeflade med Premium Black Edition-designet fra Salta. Denne Salta-trampolin er listet i trampolinkategorien og kommer i model 805-557 med EAN 8719425453620. Mærke: Salta Serie: Premium Black Edition Form: Rektangulær Model: 805-557 Et rent, nemt at matche trampolinvalg til havesjov med et karakteristisk black edition-look.

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Trampolin
Artikel nr.: 805-557
EAN: 8719425453620
Varenr.: 3478049
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-557
5.799 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salta Premium Black Edition, Trampolin, Rektangulær, 150 kg, 5 År, Safety net, Sort
5.973 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-557 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-557 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Haveglad.dk4.192 kr4.192 krKøb
2Bolig & Haven4.599 kr4.599 krKøb
3Proshop DK5.599 kr5.599 krKøb
4Homeshop DK5.799 kr5.799 krKøb
5CS MEGASTORE DK5.973 kr6.172 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-557

PriceData har fulgt prisen på Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-557 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.192,69 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 4.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.962 kr.

Den nuværende pris på 4.192 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-557. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Salta Trampolin Premium Black Edition 305x214 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-557 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.192 kr407 kr (9%)
2. jun. 20264.599 kr407 kr (10%)
1. jun. 20264.192 kr407 kr (9%)
5. maj 20264.599 kr407 kr (10%)
24. apr. 20264.192 kr207 kr (5%)
16. apr. 20264.399 kr138 kr (3%)
13. apr. 20264.261 kr138 kr (3%)
11. apr. 20264.399 kr138 kr (3%)
4. apr. 20264.261 kr138 kr (3%)
20. feb. 20264.399 kr680 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret