Gå til hovedindhold

Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-821

SaltaTrampolinerEAN: 8719425453972
Pris fra 3.300 krtil 4.399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.099 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.908 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-821 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3300 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet
-30%3.300 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet billede

Produktinformation

Salta Comfort Edition Ground er en ekstraordinær nedgravningstrampolin Er uovertruffen i sin attraktive prisklasse. Det smukke design af denne trampolin passer perfekt til alle omgivelser og er udviklet i henhold til de nyeste strenge standarder. Derfor e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Best selling products
EAN: 8719425453972
Varenr.: 42438333759740
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salta Trampolin Comfort Edition Ground Ø396 cm sort ink
3.686 kr
Til butik
Salta Trampolin Comfort Edition Ground Ø396 cm sort ink billede

Produktinformation

Nedgravningstrampolin Salta Trampolin Comfort Edition Ground Ø396 cm sort ink kombinerer en galvaniseret stålramme med sort blank belægning, finmasket sikkerhedsnet med lynlåsåbning og tyk beskyttelsespude for sikker og langvarig hopning. Trampolinen er designet til at stå delvist i jorden og rager 20 cm op over jorden, mens sikkerhedsnettet holdes i en elegant kontureret form via en stålringskonstruktion. Den har dobbeltgalvaniserede koniske fjedre skjult under 20 mm tyk, 20 cm bred polstring og er udviklet i henhold til TÜV-, CE- og EN 71-14-standarder. Størrelse: Ø396 cm med Ø338 cm hoppeareal Højde: 20 cm (210 cm inkl. sikkerhedsnet) Anbefalet maksimal brugervægt: 120 kg (300 kg bestået i test) 72 dobbeltgalvaniserede stålfjedre, L: 140 mm Ramme i Ø38 mm rustfri galvaniseret rør med sorte ben (4 stk.) Hoppeflade i polypropylen og sikkerhedsnet med dobbeltsidet lynlås Lavt nedgravningsdesign og fuldt afdækkede fjedre giver en sikker og komfortabel hoppeoplevelse i mange år.

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Trampolin
Artikel nr.: 805-821
EAN: 8719425453972
Varenr.: 3359478
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trampolin Comfort Edition Ground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-821)
4.248 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-821
4.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-821 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-821 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven3.300 kr3.300 krKøb
2Proshop DK3.686 kr3.686 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.248 kr4.447 krKøb
4Homeshop DK4.399 kr4.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-821

PriceData har fulgt prisen på Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-821 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 2.908 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 3.686 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.412 kr.

Den nuværende pris på 3.300 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-821. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Salta Trampolin Comfort Edition Inground Ø396 cm, sort inkl. sikkerhedsnet - 805-821 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20263.300 kr386 kr (10%)
29. apr. 20263.686 kr386 kr (12%)
15. apr. 20263.300 kr300 kr (8%)
29. mar. 20263.600 kr226 kr (7%)
24. mar. 20263.374 kr466 kr (16%)
16. mar. 20262.908 kr691,2 kr (19%)
15. feb. 20263.599,2 kr
10. feb. 20263.600 kr64 kr (2%)
26. jan. 20263.536 kr87 kr (3%)
11. jan. 20263.449 kr270 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret