Gå til hovedindhold

Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-823)

SaltaTrampolinerEAN: 8719425454023
Pris fra 3.231 krtil 4.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.368 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.773,6 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-823) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3231 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Salta Trampolin Comfort Edition Inground 305x214 sort inkl. sikkerhedsnet
3.231 kr
Til butik
Salta Trampolin Comfort Edition Inground 305x214 sort inkl. sikkerhedsnet billede

Produktinformation

Salta Comfort Edition Ground er en ekstraordinær nedgravningstrampolin og uovertruffen i sin attraktive prisklasse. Det smukke design af denne trampolin passer perfekt til alle omgivelser og er udviklet i henhold til de nyeste strenge standarder. Derfor e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Trampoliner
Farve: Sort
EAN: 8719425454023
Varenr.: NSH805-823
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Salta Comfort Edition Ground trampolin 305 × 214 cm - rektangulær med sikkerhedsnet
-8%3.299 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salta Comfort Edition Ground trampolin 305 × 214 cm - rektangulær med sikkerhedsnet billede

Produktinformation

Fordele ved rektangulær trampolin til havenSalta Comfort Edition Ground på 305 × 214 cm er en rektangulær udendørs trampolin, der giver masser af aktiv leg i haven. Modellen leveres med sikkerhedsnet og lynlåsåbning, så børn kan hoppe trygt ind og ud. Den galvaniserede stålkonstruktion og spiralfjedre sikrer et behageligt hop, mens den rektangulære form passer flot langs hække og terrasser.Design og målTrampolinen er sort og grøn i et stilrent, monotont udtryk med 8 stolper omkring nettet. Den er konstrueret med 72 fjedre på ca. 16,5 cm og en totalhøjde på ca. 200 cm. Maksimal brugervægt er 120 kg, hvilket gør den velegnet til leg og træning i hverdagen.Produkttype: Trampolin til nedgravning over jordniveauForm: RektangulærMål: 305 × 214 cmHøjde: 200 cmMaks. brugervægt: 120 kgAntal fjedre: 72Fjederlængde: 16,5 cmFarve: Sort/grønPlacering: UdendørsSikkerhedsnet: Ja, med lynlåslukningRammemateriale: Stål, galvaniseret (toprail og ramme)Mål i ydre karton (bredde): 19 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Fitness trampoliner
Vægt: 80.89g
EAN: 8719425454023
Varenr.: 2115236
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Salta Comfort Edition Ground trampolin 305 × 214 cm - rektangulær med sikkerhedsnet
-8%3.319 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salta Comfort Edition Ground trampolin 305 × 214 cm - rektangulær med sikkerhedsnet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salta
Kategori: Fitness trampoliner
Vægt: 80.89g
EAN: 8719425454023
Varenr.: 2115236
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-823)
3.527 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salta Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort
3.536 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Salta Trampolin Comfort Edition Inground 305x214 sort inkl. sikkerhedsnet
-18%3.775 kr
Før 4.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Salta Trampolin Comfort Edition Inground 305x214 sort inkl. sikkerhedsnet - 805-823
4.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-823) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-823) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Haveglad.dk3.231 kr3.231 krKøb
2Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
3Vivas DK3.319 kr5.318 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.527 kr3.726 krKøb
5Proshop DK3.536 kr3.536 krKøb
6Bolig & Haven3.775 kr3.775 krKøb
7Homeshop DK4.599 kr4.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-823)

PriceData har fulgt prisen på Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-823) i 135 dage. Laveste pris i perioden er 2.773,6 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 3.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.193 kr.

Den nuværende pris på 3.231 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-823). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Trampolin Comfort Edition Ground 305 x 214 cm sort inkl. sikkerhedsnet Salta (805-823) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.231 kr68 kr (2%)
30. maj 20263.299 kr68 kr (2%)
24. maj 20263.231 kr32 kr (1%)
21. maj 20263.199 kr100 kr (3%)
20. maj 20263.299 kr68 kr (2%)
17. maj 20263.231 kr32 kr (1%)
16. maj 20263.199 kr32 kr (1%)
15. maj 20263.231 kr32 kr (1%)
13. maj 20263.199 kr32 kr (1%)
7. maj 20263.231 kr32 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret