Gå til hovedindhold

Salt- og peberkværnsæt House Doctor Wardha egetræ Ø7 x 17 cm

House DoctorKrydderikværneEAN: 5707644718920
Pris fra 529 krtil 799,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 270,95 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 490 kr 22. maj

Sammenlign priser på Salt- og peberkværnsæt House Doctor Wardha egetræ Ø7 x 17 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Wardha salt- og peberkværn Eg
-34%529 kr
Før 800 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Wardha salt- og peberkværn Eg billede

Produktinformation

House Doctor Wardha salt- og peberkværn Eg

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Salt- & peberkværne
EAN: 5707644718920
Varenr.: 45400-01
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Wardha salt-og peberkværn (sæt med 2 kværne)
549 kr
Til butik
Wardha salt-og peberkværn (sæt med 2 kværne) billede

Produktinformation

Salt og peber hører til på ethvert bord, og med Wardha salt- og peberkværn fra House Doctor får du et klassisk sæt, der både fungerer i hverdagen og ved gæstemiddage. Sættet består af to kværne i smukt egetræ, én til salt og én til peber, så du altid har...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Servering
Farve: Natur
EAN: 5707644718920
Varenr.: 7379
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
House Doctor - Salt- Og Peberkværn - Wardha - Eg
689,95 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Salt- og peberkværnsæt House Doctor Wardha egetræ Ø7 x 17 cm
699 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Salt og peber kværn, Wardha, Eg
-10%720 kr
Før 800 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Salt-og peberkværn, Wardha, Eg
799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salt- og peberkværnsæt House Doctor Wardha egetræ Ø7 x 17 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salt- og peberkværnsæt House Doctor Wardha egetræ Ø7 x 17 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK529 kr529 krKøb
2Kitcho549 kr549 krKøb
3Gucca.dk689,95 kr689,95 krKøb
4Likehome.dk699 kr699 krKøb
5Rikki Tikki Shop720 kr720 krKøb
6Bolig & Haven799,95 kr799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salt- og peberkværnsæt House Doctor Wardha egetræ Ø7 x 17 cm

PriceData har fulgt prisen på Salt- og peberkværnsæt House Doctor Wardha egetræ Ø7 x 17 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 459,95 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 630 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 558 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Salt- og peberkværnsæt House Doctor Wardha egetræ Ø7 x 17 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Salt- og peberkværnsæt House Doctor Wardha egetræ Ø7 x 17 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026529 kr20 kr (4%)
23. maj 2026549 kr59 kr (12%)
22. maj 2026490 kr29 kr (6%)
21. maj 2026519 kr29 kr (6%)
15. maj 2026490 kr59 kr (11%)
14. maj 2026549 kr59 kr (12%)
13. maj 2026490 kr59 kr (11%)
11. maj 2026549 kr59 kr (12%)
10. maj 2026490 kr59 kr (11%)
5. maj 2026549 kr30 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret