Gå til hovedindhold

Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække

SalomonFriluftslivEAN: 0195751568708
Pris fra 425 krtil 549,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 124,95 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 343 kr 26. maj

Sammenlign priser på Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 425 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække
425 kr
Til butik
Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække billede

Produktinformation

Let, kompakt og holdbar rygsæk perfekt til diverse udendørsaktiviteter. Med praktiske detaljer og god komfort.

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Vandrerygsække
Farve: Grå
Størrelse: 10L
EAN: 0195751568708
Varenr.: SA-TB2410-LC218300
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Salomon Trailblazer 10, rygsæk, mørkeblå
-21%433 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salomon Trailblazer 10, rygsæk, mørkeblå billede

Produktinformation

Trailblazer rygsækken er en rigtig populær rygsæk, og af gode grunde. Den sidder utrolig godt på kroppen. De brede skulderstropper giver god komfort på skuldrene og mavebæltet yder stabilitet på farten. Med denne rygsæk er du klar til en længere løbetur,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Løberygsække
Farve: Mazarine Blue/Ghost Gray
Størrelse: 10L
EAN: 0195751568708
Varenr.: 24384-28041-77114
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Salomon Trailblazer 10, rygsæk, mørkeblå
-21%433 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Salomon Trailblazer 10, rygsæk, mørkeblå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Løberygsække
Farve: Mazarine Blue/Ghost Gray
Størrelse: 10L
EAN: 0195751568708
Varenr.: 24384-28041-77114
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Salomon Trailblazer 10 (Blå (MAZARINE BLUE/GHOST GRAY) One size)
549 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Salomon Trailblazer 10
549,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk425 kr425 krKøb
2Skisport.dk433 kr433 krKøb
3AktivVinter.dk433 kr433 krKøb
4Friluftsland.dk549 kr549 krKøb
5Pro Outdoor549,95 kr549,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække

PriceData har fulgt prisen på Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække i 177 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 549,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 425 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Salomon Trailblazer 10L rygsæk-mazarine blue / ghost grey - Vandrerygsække de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026425 kr82 kr (24%)
26. maj 2026343 kr36 kr (9%)
24. maj 2026379 kr63 kr (14%)
23. maj 2026442 kr17 kr (4%)
22. maj 2026425 kr46 kr (12%)
19. maj 2026379 kr46 kr (11%)
14. maj 2026425 kr26 kr (7%)
6. maj 2026399 kr47 kr (13%)
26. apr. 2026352 kr47 kr (12%)
23. apr. 2026399 kr38 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret