Gå til hovedindhold

Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler

SalomonSandalerEAN: 0198720284623
Pris fra 729 krtil 749 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 674,1 kr 22. maj

Sammenlign priser på Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 729 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler
729 kr
Til butik
Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler billede

Produktinformation

Hybrid- og sandalsko med fleksibel hælkonstruktion, der hurtigt kan omdannes til en åben slip-on uden hælkappe.

Produktspecifikationer

Mærke: Salomon
Kategori: Sandaler
Størrelse: 44 2/3
EAN: 0198720284623
Varenr.: SA-L491042-44 2/3 / UK 10
Gå til Billigsport24.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Salomon Techamphibian 5 Herresko
-17%749 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk729 kr729 krKøb
2Billigsport24.dk749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler

PriceData har fulgt prisen på Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler i 98 dage. Laveste pris i perioden er 674,1 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 784 kr.

Den nuværende pris på 729 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Salomon Techamphibian 5.0 Herre / Mænd, walnut/wrought iron/blac-44 2/3 / UK 10 - Sandaler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026729 kr54,9 kr (8%)
22. maj 2026674,1 kr74,9 kr (10%)
17. maj 2026749 kr71 kr (9%)
16. maj 2026820 kr71 kr (9%)
15. maj 2026749 kr71 kr (9%)
4. mar. 2026820 kr129 kr (14%)
26. feb. 2026949 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret