Gå til hovedindhold

Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål

SageEAN: 9312432030212
Pris fra 922 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 477 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 903 kr 7. maj

Sammenlign priser på Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 922 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål
922 kr
Til butik
Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Kategori: Elkedler
Farve: 1
Artikel nr.: SKE825
EAN: 9312432030212
Varenr.: 4877802
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sage Elkedel 1.7liter 2.4kW Børstet rustfrit stål
923 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elkedel 1,7 l - Sage the Smart Kettle - børstet stål
-24%1.059 kr
Før 1.392 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elkedel 1,7 l - Sage the Smart Kettle - børstet stål billede

Produktinformation

Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stålGenereltAutomatisk sluk: JaFarve: Børstet rustfrit stålFunktion og indstillinger: Op til 20 min. varmholdningsfunktionMateriale: Børstet rustfrit stålProdukttype: KedelTemperaturindstillinger: 5 indstillingerVandniveausindikator: EksternVariabel temperatur: JaVolumen: 1.7 literKedel360 graders tilslutnngsbase: JaAnti-skaleringssystem: JaKog-tombeskyttelse: JaLedningløs hældning: JaKraftLedningsopbevaring: JaSpænding: 220 - 240 VStrømforbrug: 2.4 kWTil-/Fra-strømkontakt: JaMål og vægtBredde: 18 cmDybde: 15 cmHøjde: 24 cmProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Sage
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 2.09g
EAN: 9312432030212
Varenr.: 1818849
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elkedel 1,7 l - Sage the Smart Kettle - børstet stål
-24%1.079 kr
Før 1.412 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Sage SKE 825 BSS Kedel Børstet stål
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK922 kr961 krKøb
2CompuMail DK923 kr923 krKøb
3Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
4Vivas DK1.079 kr1.148 krKøb
5WittShop DK1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål i 184 dage. Laveste pris i perioden er 903 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 1.348 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.057 kr.

Den nuværende pris på 922 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Sage SKE825BSS3EEU1 the Smart Kettle - Kedel - 1.7 liter - 2.4 kW - børstet rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026922 kr11 kr (1%)
26. maj 2026911 kr7 kr (1%)
25. maj 2026918 kr11 kr (1%)
23. maj 2026907 kr7 kr (1%)
22. maj 2026914 kr11 kr (1%)
7. maj 2026903 kr19 kr (2%)
5. maj 2026922 kr91 kr (9%)
4. maj 20261.013 kr17 kr (2%)
1. maj 2026996 kr8 kr (1%)
30. apr. 20261.004 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret