Gå til hovedindhold

Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious Blender Gøre flydende-funktion Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv

SageEAN: 9312432030281
Pris fra 1.751 krtil 2.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 648 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.697 kr 23. maj

Sammenlign priser på Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious Blender Gøre flydende-funktion Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1751 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious - Blender - 1.5 liter - 1.3 kW - sølv
1.751 kr
Til butik
Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious - Blender - 1.5 liter - 1.3 kW - sølv billede

Produktspecifikationer

Kategori: Blendere
Farve: 4
Artikel nr.: 41008984
EAN: 9312432030281
Varenr.: 5953578
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious Blender Gøre flydende-funktion Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv
1.752 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sage the Fresh & Furious SBL620 - blender 1,5 l, 1.300 W - sølv
-5%1.999 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sage the Fresh & Furious SBL620 - blender 1,5 l, 1.300 W - sølv billede

Produktinformation

Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious - Blender - 1.5 liter - 1.3 kW - sølvGenereltFarve: SølvFunktion og indstillinger: Gøre flydende-funktionhakkefunktionblandefunktionpureringsfunktionblendfunktionMateriale: StøbejernsmetalProdukttype: BlenderSkålmateriale: TritanVolumen: 1.5 literBlendereIsknusningsfunktion: JaKandemateriale: TritanIndstilliinger, styringerog indikatorerHastighedsindstillinger: 5 forudindstillingerDisplayType: LCD-displayDiverseInkluderede klinger og påsættelser: Blade i rustfrit stålInkluderet tilbehør: Låg med målebægerOverensstemmelsesstandarder: BPA-friKraftSpænding: 220 - 240 VStrømforbrug: 1.3 kWMål og vægtBredde: 43.2 cmDybde: 21.6 cmHøjde: 7.8 cmProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Sage
Kategori: Blendere
Vægt: 6g
EAN: 9312432030281
Varenr.: 2140846
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sage the Fresh & Furious SBL620 - blender 1,5 l, 1.300 W - sølv
-5%2.019 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Sage SBL 620 SIL Blender Sølv
2.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious Blender Gøre flydende-funktion Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious Blender Gøre flydende-funktion Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.751 kr1.751 krKøb
2CompuMail DK1.752 kr1.752 krKøb
3Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
4Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
5WittShop DK2.399 kr2.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious Blender Gøre flydende-funktion Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv

PriceData har fulgt prisen på Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious Blender Gøre flydende-funktion Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.697 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 2.401 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.866 kr.

Den nuværende pris på 1.751 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious Blender Gøre flydende-funktion Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Sage SBL620SIL4CEU1 the Fresh & Furious Blender Gøre flydende-funktion Hakkefunktion Blandefunktion Pureringsfunktion Blendfunktion Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.751 kr44 kr (3%)
31. maj 20261.707 kr5 kr (0%)
30. maj 20261.702 kr5 kr (0%)
28. maj 20261.707 kr5 kr (0%)
24. maj 20261.702 kr5 kr (0%)
23. maj 20261.697 kr5 kr (0%)
16. maj 20261.702 kr5 kr (0%)
15. maj 20261.697 kr5 kr (0%)
13. maj 20261.702 kr5 kr (0%)
8. maj 20261.707 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret