Gå til hovedindhold

SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FE

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685012167
Pris fra 88 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,5 kr 23. maj

Sammenlign priser på SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FE og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass SAFE by PanzerGlass - Skærmbeskytter - Samsung Galaxy S24 FE
88 kr
Til butik
PanzerGlass SAFE by PanzerGlass - Skærmbeskytter - Samsung Galaxy S24 FE billede

Produktinformation

Safe by PanzerGlass Skærmbeskytter - Ultra-Wide Fit med EasyAligner til Samsung Galaxy S24 FE, Beskyt din Samsung Galaxy S24 FE med, Safe by PanzerGlass Screen Protector, , der er designet til omfattende kant-til-kant-dækning og nem installation. Med en EasyAligner sikrer denne skærmbeskytter en fejlfri, boblefri pasform, mens den beskytter din skærm mod daglig slitage. Vigtige funktioner: Perfekt kompatibilitet: Specielt designet til Samsung Galaxy S24 FE, hvilket sikrer en præcis pasform og beskyttelse af hele skærmen. Ultrabred pasform: Dækker hele skærmen uden at påvirke berøringsfølsomheden eller skærmens klarhed. EasyAligner medfølger: Gør installationen enkel, hurtig og boblefri. Holdbar beskyttelse: Beskytter mod ridser, pletter og hverdagens stød for varig skærmsikkerhed. Krystalklar visning: Bevarer levende farver og skarphed for en optimal synsoplevelse. Vælg, Safe by PanzerGlass Screen Protector, til din Samsung Galaxy S24 FE for at sikre pålidelig beskyttelse, ubesværet installation og en klar, uberørt skærm. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5715685012167
Varenr.: D22335
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S24 FE - PanzerGlass SAFE.
89 kr
Til butik
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy S24 FE - PanzerGlass SAFE. billede

Produktinformation

SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FESkærmbeskytteren fra SAFE. by PanzerGlass ️ er for real. Designet til dig, dine venner og din kæreste. Skabt til at modstå scratches og drops, når I slentrer gennem byen og danser hele natten. Og lavet af 60 % genanvendt materiale, så vi sammen kan tage endnu et skridt mod en bedre fremtid. Glasset fungerer som en diskret airbag, der beskytter din skærm, uden at det går ud over telefonens funktionalitet og lækre design. Det har endda en belægning, der reducerer fedtfingre og snavs60% genanvendt glasSamme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.EasyAligner medfølgerDen medfølgende EasyAligner gør det så nemt at sætte glasset på telefonen, at alle kan gøre det, selv de mest fummelfingrede.Guld styrkeEn skærmbeskyttelse, der beskytter din enhed mod hverdagens udfordringer.KrystalklartSå gennemsigt...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.05g
EAN: 5715685012167
Varenr.: 1810556
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SAFE. by PanzerGlass Samsung Galaxy S24 FE
99 kr
Til butik
SAFE. by PanzerGlass Samsung Galaxy S24 FE billede

Produktinformation

Oplev den ultimative beskyttelse til din Samsung Galaxy S24 FE med SAFE by PanzerGlass. Denne skærmbeskyttelse er designet til at kunne modstå hverdagens udfordringer og holde skærmen på din telefon i perfekt stand. Med varenummer 5715685012167 tilbyder S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5715685012167
Varenr.: 88238
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SAFE. by PanzerGlass Samsung Galaxy S24 FE
104 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
109 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FE
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 FE | Ultra-Wide Fit w. Aligner
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK88 kr137 krKøb
2Boligcenter DK89 kr89 krKøb
3Ultrashop99 kr99 krKøb
4CompuMail DK104 kr104 krKøb
5Vivas DK109 kr178 krKøb
6CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
7Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FE

PriceData har fulgt prisen på SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FE i 173 dage. Laveste pris i perioden er 74,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultra-bred pas med justering - glas - for Samsung Galaxy S24 FE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202688 kr13,5 kr (18%)
23. maj 202674,5 kr14,5 kr (16%)
16. maj 202689 kr1 kr (1%)
14. maj 202688 kr1 kr (1%)
13. maj 202689 kr10 kr (10%)
2. maj 202699 kr11 kr (13%)
21. apr. 202688 kr13,5 kr (18%)
11. apr. 202674,5 kr24,5 kr (25%)
8. apr. 202699 kr
7. apr. 202699,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret