Gå til hovedindhold

SAFE. by PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide fit | Apple iPhone 13/13 Pro/14

Pris fra 77 krtil 149 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SAFE. by PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide fit | Apple iPhone 13/13 Pro/14 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass SAFE Apple iPhone 13, 13 Pro, 14
77 kr
Til butik
PanzerGlass SAFE Apple iPhone 13, 13 Pro, 14 billede

Produktinformation

Ultra-Wide Fit, Giver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case. Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Længere levetid, Passer på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den. Guld styrke, En skærmbeskyttelse, der beskytter din enhed mod hverdagens udfordringer. Afvisende over for fingeraftryk, Olie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres. Avsedd för: Mobiltelefon, Beläggning: Oleofob, Bredd: 6.76 cm, Egenskaper: Användning med fall, Emballagets bredd: 10.8 cm, Emballagets djup: 1.2 cm, Emballagets höjd: 19.5 cm, Emballagets vikt: 52 g, Förpacknings innehåll: Skärmskydd, Grovlek: 0.51 mm, Höjd: 14.294 cm, Produktmaterial: Härdat glas, Skydd: Reptålig, stötskydd, fingeravtrycksresistent, droppskydd, stötsäkert, Typ av produkt: Skärmskydd - glas, Vikt: 12 g.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 13
EAN: 5711724951480
Varenr.: C65897
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass SAFE til iPhone 13/13 Pro/14 (Ultra-Wide Fit)
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass SAFE til iPhone 13/13 Pro/14 (Ultra-Wide Fit) billede

Produktinformation

SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glasBeskyt din telefon mod fumlerier på dansegulvet, selfiekatastrofer og hverdagens andre små ups'er, hovsa'er og åh-neeeeej'er med en original skærmbeskytter fra SAFE. by PanzerGlass️. Det hærdede glas fungerer som en diskret airbag, der ikke blot absorberer slag og stød, men også beskytter din skærm mod ridser og revner – vel at mærke uden at det går ud over telefonens funktionalitet og lækre design.Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Guld styrkeEn skærmbeskyttelse, der beskytter din enhed mod hverdagens udfordringer.Afvisende over for fingeraftrykOlie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres.GenereltBelægning: OleofobiskBeregnet til: MobiltelefonBeskyttelse: RidseresistentstødbeskyttelsefingeraftrykssikkerdropbeskyttelsestødresistentBredde: 6.76 cmHøjde: 14.294 cmProduktmateriale: Hærdet glasProdukttype: Skærmbeskytter - glasTykkelse: 0.51 mmVægt: 12 gDiverseEgenskaber: Brug med omhu

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.05g
EAN: 5711724951480
Varenr.: 1808121
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass SAFE Apple iPhone 13, 13 Pro, 14
79 kr
Til butik
PanzerGlass SAFE Apple iPhone 13, 13 Pro, 14 billede

Produktinformation

Opdag den perfekte beskyttelse til din Apple iPhone 13, 13 Pro og 14 med PanzerGlass SAFE. Dette usædvanligt holdbare beskyttelsesglas er designet til at modstå stød og slag, hvilket giver din telefon den ultimative sikkerhed mod hverdagens udfordringer.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724951480
Varenr.: 43139
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Safe - Iphone 14 - 13 - 13 Pro - Skærmbeskyttelse
79,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass SAFE Apple iPhone 13, 13 Pro, 14
85 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass SAFE til iPhone 13/13 Pro/14 (Ultra-Wide Fit)
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE. by PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide fit | Apple iPhone 13/13 Pro/14
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass Screen Protector Apple iPhone 14 | 13 | 13 Pro | Ultra-Wide Fit
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE. by PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide fit | Apple iPhone 13/13 Pro/14 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE. by PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide fit | Apple iPhone 13/13 Pro/14 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK77 kr126 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3Ultrashop79 kr79 krKøb
4Gucca.dk79,95 kr79,95 krKøb
5CompuMail DK85 kr85 krKøb
6Vivas DK99 kr168 krKøb
7CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
8Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SAFE. by PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide fit | Apple iPhone 13/13 Pro/14

PriceData har fulgt prisen på SAFE. by PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide fit | Apple iPhone 13/13 Pro/14 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for SAFE. by PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide fit | Apple iPhone 13/13 Pro/14. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for SAFE. by PanzerGlass™ | Skærmbeskytter - Ultra-Wide fit | Apple iPhone 13/13 Pro/14 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202677 kr1 kr (1%)
19. maj 202678 kr1 kr (1%)
5. maj 202679 kr
21. apr. 202679,95 kr2,05 kr (2%)
20. apr. 202682 kr2,05 kr (3%)
14. apr. 202679,95 kr2,05 kr (2%)
13. apr. 202682 kr2,05 kr (3%)
27. mar. 202679,95 kr32,05 kr (29%)
26. mar. 2026112 kr32,05 kr (40%)
8. mar. 202679,95 kr32,05 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret