Gå til hovedindhold

SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11+ | Tab A9+ | Ultra-Wide Fit

PanzerGlassEAN: 5715685033612
Pris fra 99 krtil 245 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 146 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11+ | Tab A9+ | Ultra-Wide Fit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til tablet - Ultra‑Wide Fit, klar
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til tablet - Ultra‑Wide Fit, klar billede

Produktinformation

SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - klarBeskyt din tablet mod streamingkatastrofer, swipingfumlerier og hverdagens andre små ups'er, hovsa'er og åh-neeeeej'er med en original skærmbeskytter fra SAFE. by PanzerGlass . Lavet af 60% genanvendt glas fungerer det hærdede glas som en diskret airbag, der ikke blot absorberer slag og stød, men også beskytter din skærm mod ridser og revner – vel at mærke uden at det går ud over tablettens funktionalitet og lækre design.Installationen er legende let. For de fleste er ét forsøg nok, og har du brug for flere, så bare rolig: Skærmbeskytteren kan sættes på igen og igen … helt op til 200 gange. Og så er det slut med at frygte synet af din tablet med kurs mod asfalten. Det kommer muligvis aldrig til at ske, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke klikkede "Tilføj til kurv".Skærmbeskytteren har størrelsen "Ultra-Wide Fit", som giver maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case. Perfekt til dig, der vil beskytte hele fronten af din tablet.GenereltBelægning: OleofobiskBeregnet til: TabletBeskyttelse: RidseresistentvandafvisersmudsafvisendedropbeskyttelsestødresistentfingeraftryksresistentolieafviserstødbeskyttelseBredde: 16.411 cmFarve: KlarHøjde: 25.256 cmPakketype: HængeboksProduktmateriale: Polyetylen tereftalat (PET), hærdet glasProdukttype: Skærmbeskytter - glasTykkelse: 0.45 mmVægt: 40 gDiverseEgenskaber: Brug med omhu<...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.1g
EAN: 5715685033612
Varenr.: 2081978
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til tablet - Ultra‑Wide Fit, klar
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass SAFE. skærmbeskytter til tablet - Ultra‑Wide Fit, klar billede

Produktinformation

SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - klarBeskyt din tablet mod streamingkatastrofer, swipingfumlerier og hverdagens andre små ups'er, hovsa'er og åh-neeeeej'er med en original skærmbeskytter fra SAFE. by PanzerGlass . Lavet af 60% genanvendt glas fungerer det hærdede glas som en diskret airbag, der ikke blot absorberer slag og stød, men også beskytter din skærm mod ridser og revner – vel at mærke uden at det går ud over tablettens funktionalitet og lækre design.Installationen er legende let. For de fleste er ét forsøg nok, og har du brug for flere, så bare rolig: Skærmbeskytteren kan sættes på igen og igen … helt op til 200 gange. Og så er det slut med at frygte synet af din tablet med kurs mod asfalten. Det kommer muligvis aldrig til at ske, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke klikkede "Tilføj til kurv".Skærmbeskytteren har størrelsen "Ultra-Wide Fit", som giver maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case. Perfekt til dig, der vil beskytte hele fronten af din tablet.GenereltBelægning: OleofobiskBeregnet til: TabletBeskyttelse: RidseresistentvandafvisersmudsafvisendedropbeskyttelsestødresistentfingeraftryksresistentolieafviserstødbeskyttelseBredde: 16.411 cmFarve: KlarHøjde: 25.256 cmPakketype: HængeboksProduktmateriale: Polyetylen tereftalat (PET), hærdet glasProdukttype: Skærmbeskytter - glasTykkelse: 0.45 mmVægt: 40 gDiverseEgenskaber: Brug med omhuOverensstemmelsesstandarder: FSCProduktgenbrugt indhold: 60 % - fremstillet af genbrugt glasMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 30.5 cmDybde ved forsendelse: 0.4 cmHøjde ved forsendelse: 20.3 cmVægt ved forsendelse: 99 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.1g
EAN: 5715685033612
Varenr.: 2081978
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter
119 kr
Til butik
SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter billede

Produktinformation

SAFE by PanzerGlass Skærmbeskytter Opdag den ultimative beskyttelse til din enhed med SAFE by PanzerGlass Skærmbeskytter. Denne avancerede skærmbeskytter er designet til at modstå hverdagens udfordringer og holder din skærm sikkert beskyttet mod ridser, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: skal sorteres
EAN: 5715685033612
Varenr.: 125254
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11+ | Tab A9+ | Ultra-Wide Fit
149 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter
187 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass SAFE. Galaxy Tab A11+ / A9+ Skærmbeskytter
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11+ | Tab A9+ | Ultra-Wide Fit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11+ | Tab A9+ | Ultra-Wide Fit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK99 kr99 krKøb
2Vivas DK119 kr188 krKøb
3Ultrashop119 kr119 krKøb
4Proshop DK149 kr188 krKøb
5CompuMail DK187 kr187 krKøb
6Komplett DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11+ | Tab A9+ | Ultra-Wide Fit

PriceData har fulgt prisen på SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11+ | Tab A9+ | Ultra-Wide Fit i 149 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11+ | Tab A9+ | Ultra-Wide Fit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for SAFE by PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab A11+ | Tab A9+ | Ultra-Wide Fit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202699 kr20 kr (17%)
30. apr. 2026119 kr5,05 kr (4%)
23. apr. 2026113,95 kr10 kr (10%)
22. apr. 2026103,95 kr15,05 kr (13%)
18. apr. 2026119 kr20 kr (20%)
8. apr. 202699 kr50 kr (34%)
7. apr. 2026149 kr50 kr (51%)
22. mar. 202699 kr50 kr (34%)
21. mar. 2026149 kr50 kr (51%)
13. mar. 202699 kr50 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret