Gå til hovedindhold

Abena Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy |

AbenaRengøringsmidlerEAN: 5703538914331
Pris fra 27,63 krtil 33,3 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 5,67 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,84 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.63 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy |
27,63 kr
Til butik
Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy | billede

Produktinformation

Sækko-Boy Sæk, Poly-Line Supersæk, 40 L, LLDPE/Virgin, 55x80 cm Denne Sækko-Boy sæk fra ABENA's Poly-Line Supersæk serie er ideel til affaldshåndtering i fødevareindustrien. Sækken er fødevaregodkendt og kan bruges til alle typer fødevarer. Den er fremsti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Poser & sække
EAN: 5703538914331
Varenr.: 49172729200977
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Abena affaldsposer Sækko-Boy med
-17%33,3 kr
Før 39,96 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abena affaldsposer Sækko-Boy med billede

Produktinformation

Den bedste råvarekvalitet og den særlige produktionsmetode ved fremstilling af Supersækken muliggør op til 50% reduktion af tykkelse uden at gå på kompromis med kvalitet og styrke. Supersækken er fødevaregodkendt og dermed egnet til alle typer fødevarer.

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Bæreposer
EAN: 5703538914331
Varenr.: 150.1651 01

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten27,63 kr27,63 krKøb
2RedOffice Konpap33,3 kr33,3 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy |

PriceData har fulgt prisen på Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy | i 155 dage. Laveste pris i perioden er 23,84 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 348 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 27,63 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Stål Grå | Poser & sække | Sækko-boy | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202627,63 kr5,67 kr (17%)
24. maj 202633,3 kr5,67 kr (21%)
21. maj 202627,63 kr5,67 kr (17%)
19. maj 202633,3 kr5,67 kr (21%)
18. maj 202627,63 kr5,67 kr (17%)
16. maj 202633,3 kr5,67 kr (21%)
12. maj 202627,63 kr5,67 kr (17%)
11. maj 202633,3 kr5,67 kr (21%)
4. maj 202627,63 kr4,38 kr (14%)
3. maj 202632,01 kr4,38 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret