Gå til hovedindhold

Milwaukee Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0

MilwaukeeEl- & Akku værktøjEAN: 4058546374334
Pris fra 1.499 krtil 1.758 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 259 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Milwaukee M12 BSWP-0 rørpumpe, u. batteri
1.499 kr
Til butik
Milwaukee M12 BSWP-0 rørpumpe, u. batteri billede

Produktinformation

Effektiv slangepumpe fra Milwaukee til alle dine pumpebehov Med Milwaukee M12 BSWP slangepumpen får du en driftssikker og kraftfuld løsning til at håndtere vand i mange forskellige situationer. Den nedsænkbare pumpe er udstyret med det unikke Hydropass fi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: El- & Akku værktøj
EAN: 4058546374334
Varenr.: 881416527
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Milwaukee M12 Akku Rørpumpe BSWP-0
1.535 kr
Til butik
Milwaukee M12 Akku Rørpumpe BSWP-0 billede

Produktinformation

Milwaukees m12 rørpumpe er med hydropass-filtersystem som sørger for at indløbet ikke bliver blokeret. Pumpen kan pumpe mere end 2000 liter i timen og op til 1000 liter på et batteri (m12 6,0 Ah) Rørpumpen kan uden problemer anvendes til tømning af rende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Tool Only / Solo - ekskl. batterier
EAN: 4058546374334
Varenr.: 18361169
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0
-20%1.758 kr
Før 2.197,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0 billede

Produktinformation

Denne rørpumpe er en højtydende og pålidelig enhed, der er skræddersyet til professionelle behov. Den har vist sig særligt nyttig i forbindelse med dræning af grøfter, stormafløbssystemer og eksterne målebokse, hvor effektiv vandhåndtering er nødvendig. M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Milwaukee
Kategori: Øvrige batterimaskiner
EAN: 4058546374334
Varenr.: 297738

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline1.499 kr1.499 krKøb
2Specialbutikken1.535 kr1.535 krKøb
3Globaltools.dk1.758 kr1.758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0

PriceData har fulgt prisen på Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0 i 149 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 1.758 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.623 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Rørpumpe Hydropass 1000 ltr/min M12 BSWP-0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.499 kr36 kr (2%)
16. maj 20261.535 kr36 kr (2%)
7. maj 20261.499 kr36 kr (2%)
15. apr. 20261.535 kr223 kr (13%)
14. apr. 20261.758 kr223 kr (15%)
18. mar. 20261.535 kr223 kr (13%)
17. mar. 20261.758 kr223 kr (15%)
28. feb. 20261.535 kr223 kr (13%)
27. feb. 20261.758 kr223 kr (15%)
13. feb. 20261.535 kr223 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret