Gå til hovedindhold

Fischer Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8")

FischerRørforbindereEAN: 4006209794210
Pris fra 7 krtil 12,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 5,75 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8") og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8")
Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8") billede

Produktinformation

Rørbøjle med isolering til rør kan kobles sammen med grundflange og gevindstænger med M8-gevind. 15-19 mm Passer til 3/8" rør Gevind M8/M10 Hængslet rørbøjle med kviklås Lyddæmpende gummiindlæg Elforzinket Type FGRS

Produktspecifikationer

Mærke: Fischer
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4006209794210
Varenr.: 018801015
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Samontec FGRS 15-19 mm rørbøjle
8,94 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Fischer 15-19mm m8 rørbøjle fgrs
12,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8") koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8") koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS7 kr7 krKøb
2EL-GROSSISTEN8,94 kr8,94 krKøb
3VVS.dk12,75 kr12,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8")

PriceData har fulgt prisen på Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8") i 181 dage. Laveste pris i perioden er 6 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 9,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8 kr.

Den nuværende pris på 7 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8"). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Rørbøjle med isolering og M8-gevind 15-19 mm (3/8") de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20267 kr1,94 kr (22%)
1. jun. 20268,94 kr1,94 kr (28%)
26. maj 20267 kr1,94 kr (22%)
24. maj 20268,94 kr1,94 kr (28%)
17. maj 20267 kr1,94 kr (22%)
16. maj 20268,94 kr1,94 kr (28%)
12. maj 20267 kr1,94 kr (22%)
11. maj 20268,94 kr1,94 kr (28%)
18. apr. 20267 kr1,94 kr (22%)
17. apr. 20268,94 kr1,94 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret