Gå til hovedindhold

GEBERIT Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress

GEBERITtyndvægget stålrørEAN: 4024723291602
Pris fra 265,06 krtil 290 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 24,94 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265.06 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress
265,06 kr
Til butik
Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress billede

Produktinformation

FZ rør 88,9-2 mm længde 6 meter mapress

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723291602
Varenr.: 15841382007119
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lige rør fz 88,9-2mm 6m mapress
290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN265,06 kr265,06 krKøb
2MaintainIt290 kr290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress

PriceData har fulgt prisen på Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress i 174 dage. Laveste pris i perioden er 265,06 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 4.372,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.073 kr.

Den nuværende pris på 265,06 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Rør FZ 88,9 x 2 mm L=6 meter Mapress de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026265,06 kr24,94 kr (9%)
21. apr. 2026290 kr51,88 kr (15%)
18. apr. 2026341,88 kr60,63 kr (22%)
4. apr. 2026281,25 kr60,63 kr (18%)
3. apr. 2026341,88 kr60,63 kr (22%)
29. mar. 2026281,25 kr60,63 kr (18%)
27. mar. 2026341,88 kr60,63 kr (22%)
11. mar. 2026281,25 kr60,63 kr (18%)
10. mar. 2026341,88 kr60,63 kr (22%)
6. mar. 2026281,25 kr60,63 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret