Gå til hovedindhold

Rode Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface

RodeMikrofonerEAN: 5906268910004
Pris fra 2.217 krtil 2.333 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.830 kr 29. maj

Sammenlign priser på Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2217 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface
2.217 kr
Til butik
Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface billede

Produktinformation

Røde - Nt1S-Ai-1 Kit Mk2 - Mikrofon - Audio Interface - Studio Kit - Mk2 - Professionel Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: RODE NT1S-AI-1 KIT MK2
EAN: 5906268910004
Varenr.: 1002377049
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface
2.333 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.217 kr2.217 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.333 kr2.333 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface

PriceData har fulgt prisen på Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.830 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.185 kr.

Den nuværende pris på 2.217 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Røde Mikrofon Nt1 Signature Ai-1 Studio Kit Mk2 1 Mikrofon 1 Audio Interface de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.217 kr3 kr (0%)
31. maj 20262.214 kr384 kr (21%)
29. maj 20261.830 kr39 kr (2%)
22. maj 20261.869 kr38 kr (2%)
15. maj 20261.907 kr39 kr (2%)
8. maj 20261.946 kr38 kr (2%)
7. maj 20261.908 kr12 kr (1%)
6. maj 20261.920 kr11 kr (1%)
5. maj 20261.931 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.932 kr26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret