Gå til hovedindhold

Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort

RyobiRedskaberEAN: 4892210199584
Pris fra 236 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi RSSSOT1 Værktøjstaske 17L
236 kr
Til butik
Ryobi RSSSOT1 Værktøjstaske 17L billede

Produktinformation

Ryobi RSSSOT1 - Åben værktøjstaske - 17L - Grøn/Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5132005342
EAN: 4892210199584
Varenr.: 1001056693
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Lille åben værktøjstaske - RSSSOT1
240 kr
Til butik
Ryobi Lille åben værktøjstaske - RSSSOT1 billede

Produktinformation

Ryobi Lille åben værktøjstaske - RSSSOT1Lille åben værktøjstaske. Holdbar taske i 600 denier og 1680 denier i lommer . Robust hård bund i polypropylen. Gummibelagt robust håndtag i aluminium og ergonomisk polstret skulderrem. Udvendigt: 3 lommer foran (en med klap), 3 lomme bagpå og 1 sidelomme i hver side. 1 tapeholder og en strop til vaterpas. Indvendigt: 6 løkker til håndværktøj, 3 løkker. Taskens mål (L x H x W): 25 x 34 x 20 cm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Ryobi Tilbehør
Vægt: 1g
Artikel nr.: 5132005342
EAN: 4892210199584
Varenr.: 2172270
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi RSSSOT1
276 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort
-3%279 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort
-3%299 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK236 kr236 krKøb
2Homeshop DK240 kr240 krKøb
3CS MEGASTORE DK276 kr315 krKøb
4Boligcenter DK279 kr279 krKøb
5Vivas DK299 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort

PriceData har fulgt prisen på Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 236 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Ryobi RSSSOT1 åben værktøjstaske 17 l - grøn/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026236 kr4 kr (2%)
27. maj 2026240 kr4 kr (2%)
26. apr. 2026236 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026237 kr102 kr (30%)
16. mar. 2026339 kr99 kr (41%)
4. dec. 2025240 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret