Gå til hovedindhold

Ryobi RLM18E40H - Græsslåmaskine - elektrisk - 1800 W - 40 cm - 13 kg

RyobiRedskaberEAN: 4892210822604
Pris fra 1.889 krtil 2.132 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 243 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.274 kr 31. maj

Sammenlign priser på Ryobi RLM18E40H - Græsslåmaskine - elektrisk - 1800 W - 40 cm - 13 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1889 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Plæneklipper Ryobi RLM18E40H 1800 W
-14%1.889 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Plæneklipper Ryobi RLM18E40H  1800 W billede

Produktinformation

Hvis du gerne vil dække hver evigt eneste hjørne i dit hjem og eje de seneste nye produkter, som vil gøre livet nemmere for dig, så skal du købe Plæneklipper Ryobi 5133002347 1800 W til den bedste pris. Plug-in-produkt: Ja Stiktype: EU-Stik Type: Plæneklipper Strøm: 1800 W Materiale: Metal Hjul: 4 ...

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Værktøj og Maskiner
Vægt: 13g
EAN: 4892210822604
Varenr.: 1401150
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Plæneklipper Ryobi RLM18E40H 1800 W
-14%1.909 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Plæneklipper Ryobi RLM18E40H  1800 W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Værktøj og Maskiner
Vægt: 13g
EAN: 4892210822604
Varenr.: 1401150
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ryobi RLM18E40H elektrisk plæneklipper 40 cm - 1.800 W, 50 l opsamler
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ryobi RLM18E40H elektrisk plæneklipper 40 cm - 1.800 W, 50 l opsamler billede

Produktinformation

Fordele ved elektrisk plæneklipperFå en flot og jævn græsplæne med Ryobi RLM18E40H. Den elektriske push-plæneklipper leverer 1.800 W effekt, så du nemt kan klippe tæt og pænt. Med en klippebredde på 40 cm går arbejdet hurtigt, mens den rummelige opsamler på 50 l reducerer pauserne.Præcis klipning og nem håndteringKlippehøjden kan justeres fra 2 til 7 cm, så du kan tilpasse resultatet efter sæson og plænetype. Det justerbare håndtag giver bedre ergonomi, og de 4 hjul sikrer stabil manøvredygtighed. Opsamleren holder plænen ren, så du er hurtigt færdig uden ekstra oprydning.Type: Skubbe-plæneklipper (elektrisk)Effekt: 1.800 WKlippebredde: 40 cmKlippehøjde: 2–7 cmAntal hjul: 4Græsopsamler: Ja, 50 lJusterbart håndtag: JaVægt: 13 kgReparerbarhedsindeks: 8,4...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Elektriske plæneklippere
Vægt: 27.91g
EAN: 4892210822604
Varenr.: 2114285
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi RLM18E40H - Græsslåmaskine - elektrisk - 1800 W - 40 cm - 13 kg
1.957 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Elektrisk plæneklipper 1800 W - RLM18E40H
2.132 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi RLM18E40H - Græsslåmaskine - elektrisk - 1800 W - 40 cm - 13 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi RLM18E40H - Græsslåmaskine - elektrisk - 1800 W - 40 cm - 13 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.889 kr1.889 krKøb
2Livera DK1.909 kr1.978 krKøb
3Vivas DK1.919 kr2.178 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.957 kr1.957 krKøb
5Homeshop DK2.132 kr2.132 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi RLM18E40H - Græsslåmaskine - elektrisk - 1800 W - 40 cm - 13 kg

PriceData har fulgt prisen på Ryobi RLM18E40H - Græsslåmaskine - elektrisk - 1800 W - 40 cm - 13 kg i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 1.889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.458 kr.

Den nuværende pris på 1.889 kr er 30% over normalprisen. Prisen er steget 40% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Ryobi RLM18E40H - Græsslåmaskine - elektrisk - 1800 W - 40 cm - 13 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Ryobi RLM18E40H - Græsslåmaskine - elektrisk - 1800 W - 40 cm - 13 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.889 kr615 kr (48%)
31. maj 20261.274 kr20 kr (2%)
30. maj 20261.294 kr20 kr (2%)
5. maj 20261.274 kr75 kr (6%)
4. maj 20261.349 kr186 kr (12%)
3. maj 20261.535 kr186 kr (14%)
1. maj 20261.349 kr186 kr (12%)
30. apr. 20261.535 kr186 kr (14%)
22. apr. 20261.349 kr186 kr (12%)
21. apr. 20261.535 kr186 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret