Gå til hovedindhold

Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri

RyobiRedskaberEAN: 4892210179241
Pris fra 689 krtil 926 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 237 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 689 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ R18ST50-0 18V Hæfteklammepistol Intet batteri
689 kr
Til butik
Ryobi One+ R18ST50-0 18V Hæfteklammepistol Intet batteri billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18ST50-0 - Hæfteklammepistol - elektrisk - 18 V - intet batteri - 10 x 6-14 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133004496
EAN: 4892210179241
Varenr.: 996589384
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi One+ R18ST50-0 18V Hæfteklammepistol Intet batteri
803 kr
Til butik
Ryobi One+ R18ST50-0 18V Hæfteklammepistol Intet batteri billede

Produktinformation

Hæftebredde: 10 mm, Hæftelængde: 6 - 14 mm, Magasinkapacitet: 85, Produktbeskrivelse: Ryobi One+ R18ST50-0 - Hæfteklammepistol - elektrisk - Intet Batteri, Produkttype: Hæfteklammepistol - elektrisk, Spænding: 18 V, Udstyr der følger med: Bæltekrog, materialeklemme, 160 x 10 mm klammer, Vibrationsniveau: 2.8 m/s², Vægt: 1.4 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Øvrigt elværktøj
EAN: 4892210179241
Varenr.: D10194
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri
809 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri
829 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi R18ST50-0 Hæfteklammepistol 18V - SOLO
894 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Hæftepistol R18ST50-0
926 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK689 kr689 krKøb
2Teknikproffset DK803 kr862 krKøb
3Boligcenter DK809 kr809 krKøb
4Vivas DK829 kr898 krKøb
5CS MEGASTORE DK894 kr933 krKøb
6Homeshop DK926 kr926 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri

PriceData har fulgt prisen på Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri i 182 dage. Laveste pris i perioden er 689 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 773 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 717 kr.

Den nuværende pris på 689 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Hæfteklammepistol 18V Ryobi One+ R18ST50-0 - uden batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026689 kr11 kr (2%)
15. apr. 2026700 kr48 kr (6%)
8. apr. 2026748 kr48 kr (7%)
26. mar. 2026700 kr73 kr (9%)
25. mar. 2026773 kr73 kr (10%)
22. feb. 2026700 kr1 kr (0%)
6. dec. 2025699 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret