Gå til hovedindhold

Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri

RyobiRedskaberEAN: 4892210188076
Pris fra 739 krtil 1.089 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ R18P-0 18V polermaskine Intet batteri
739 kr
Til butik
Ryobi One+ R18P-0 18V polermaskine Intet batteri billede

Produktinformation

Ryobi One+ R18P-0  - Polermaskine - elektrisk - 18 V - intet batteri - 3000-7500 svingninger/min - til biler, både, autocampere, campingvogne

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133004845
EAN: 4892210188076
Varenr.: 1001055751
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi One+ R18P-0 18V polermaskine Intet batteri
868 kr
Til butik
Ryobi One+ R18P-0 18V polermaskine Intet batteri billede

Produktinformation

Ryobi R18P-0 ONE+ 18V is a polishing machine with a 125 mm attachment plate with Velcro fasteners. The polishing machine is ideal for removing scratches, polishing and waxing cars, boats, mobile homes, caravans, etc.

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Øvrigt elværktøj
EAN: 4892210188076
Varenr.: D10164
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri
-2%879 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri
-2%899 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi Polermaskine One+ - SOLO
997 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Poleringsmaskine ONE+ 18V - R18P-0
1.089 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK739 kr739 krKøb
2Teknikproffset DK868 kr927 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr968 krKøb
5CS MEGASTORE DK997 kr997 krKøb
6Homeshop DK1.089 kr1.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri

PriceData har fulgt prisen på Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri i 174 dage. Laveste pris i perioden er 728 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 853 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 764 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Polermaskine 18V Ryobi One+ R18P-0 - uden batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026739 kr21 kr (3%)
18. maj 2026760 kr12 kr (2%)
17. maj 2026748 kr6 kr (1%)
16. maj 2026754 kr1 kr (0%)
13. maj 2026755 kr16 kr (2%)
30. apr. 2026739 kr76 kr (9%)
29. apr. 2026815 kr76 kr (10%)
24. apr. 2026739 kr9 kr (1%)
23. apr. 2026748 kr6 kr (1%)
22. apr. 2026754 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret