Gå til hovedindhold

DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet

DeWALTRedskaberDual action teknologiProfessionel poleringEAN: 5035048714546

DeWALT DCM848N Dual Action Polermaskine med 18V XR batteri. Børsteløs motor leverer kraftig ydeevne til professionel polering uden ridser og hologrammer. Læs mere

Pris fra 1.936 krtil 2.459 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 523 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.712 kr 16. mar.

Sammenlign priser på DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1936 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT Dual Action 18 V Polermaskine - SOLO
1.936 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt Polerka 18V XR (DCM848N-XJ)
-0%2.066 kr
Før 2.076 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet
2.089 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT 18V Dual Action Polermaskine, Løs Enhed - DCM848N-XJ
2.150 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Polermaskine DeWALT 18V XR DCM848N - børsteløs, 125 mm
-8%2.199 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Polermaskine DeWALT 18V XR DCM848N - børsteløs, 125 mm
-8%2.219 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet
2.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.936 kr1.936 krKøb
2Proshop DK2.066 kr2.066 krKøb
3CompuMail DK2.089 kr2.089 krKøb
4Homeshop DK2.150 kr2.150 krKøb
5Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
6Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb
7Ultrashop2.459 kr2.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

DeWALT DCM848N Dual Action Polermaskine

DeWALT

DeWALT DCM848N Dual Action Polermaskine med 18V XR batteri. Børsteløs motor leverer kraftig ydeevne til professionel polering uden ridser og hologrammer.

• polermaskine
• dual action poler
• dewalt poler
• 18v polermaskine
• batteridrevet polermaskine
• børsteløs polermaskine
• Professionel polering
• Dual action teknologi

Beskrivelse

DeWALT DCM848N Dual Action Polermaskine er den perfekte løsning til professionel polering af alle overflader. Den kraftfulde 18V børsteløse motor leverer ensartet ydeevne med variabel hastighed fra 2000-5500 omdr/min, hvilket giver dig fuld kontrol over poleringsprocessen. Dual action-funktionen reducerer risikoen for slipmærker og hologrammer, mens det ergonomiske design sikrer komfortabel brug i længere tid. Batteriet placeres sidelæns for at minimere risikoen for utilsigtede ridser. Med hook-and-loop bagbeklædningspude og 2-positions sidehåndtag er denne polermaskine ideel til både professionelle håndværkere og hobbyentusiaster, der ønsker perfekte resultater på biler, både og andre overflader.

Specifikationer

motor:Børsteløs
serie:18V XR
vægt:2,5-3kg
garanti:3 år
hastighed:2000-5500 omdr/min
tilbehør:Sidehåndtag, hook-and-loop pude
funktioner:Variabel hastighed, lås på-funktion, XR-batteriteknologi
skivediameter:125mm
spindelgevind:M14
batterispænding:18V
batteri_inkluderet:Nej

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Følger der batteri med polermaskinen?

Nej, DCM848N-XJ leveres uden batteri og lader. Du skal købe 18V XR batteri separat.

Hvilken skivediameter kan jeg bruge?

Polermaskinen er designet til 125mm skiver med M14 spindelgevind for optimal balance og ydeevne.

Kan jeg justere hastigheden?

Ja, du kan indstille hastigheden fra 2000-5500 omdr/min via variabel hastighedskontrol for forskellige poleringsopgaver.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet i 159 dage. Laveste pris i perioden er 1.617 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 2.050 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.805 kr.

Den nuværende pris på 1.936 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for DeWALT DCM848N Dual Action Polering 18V Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.936 kr114 kr (6%)
8. maj 20262.050 kr190 kr (10%)
7. maj 20261.860 kr114 kr (6%)
6. maj 20261.974 kr184 kr (10%)
27. apr. 20261.790 kr77 kr (4%)
9. apr. 20261.713 kr1 kr (0%)
16. mar. 20261.712 kr14 kr (1%)
7. jan. 20261.698 kr81 kr (5%)
4. jan. 20261.617 kr81 kr (5%)
26. dec. 20251.698 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret