Gå til hovedindhold

Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg - SOLO

RyobiRedskaberEAN: 4892210147820
Pris fra 1.241 krtil 1.939 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 698 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.186 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg - SOLO og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1241 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi One+ OCS1830 Kædesav Elektrisk 3.2kg
1.241 kr
Til butik
Ryobi One+ OCS1830 Kædesav Elektrisk 3.2kg billede

Produktinformation

Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133002829
EAN: 4892210147820
Varenr.: 993413308
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ OCS1830
1.285 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg - SOLO
1.323 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kædesav 18V brushless - Ryobi One+ OCS1830, 30 cm, ledningsfri
-28%1.409 kr
Før 1.944 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kædesav 18V brushless - Ryobi One+ OCS1830, 30 cm, ledningsfri
-27%1.429 kr
Før 1.964 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ryobi One+ OCS1830 Kædesav Elektrisk 3.2kg
1.474 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi 18V Kulfri 30 cm Kædesav - OCS1830
1.939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.241 kr1.241 krKøb
2Proshop DK1.285 kr1.285 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.323 kr1.323 krKøb
4Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
5Vivas DK1.429 kr1.498 krKøb
6Teknikproffset DK1.474 kr1.533 krKøb
7Homeshop DK1.939 kr1.939 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg - SOLO i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.186 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 1.292 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.247 kr.

Den nuværende pris på 1.241 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Ryobi One+ OCS1830 - Kædesav - ledningfri - intet batteri - 250 mm - 30 cm - 3.2 kg - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.241 kr26 kr (2%)
23. maj 20261.267 kr29 kr (2%)
22. maj 20261.238 kr3 kr (0%)
21. maj 20261.241 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.240 kr27 kr (2%)
17. maj 20261.267 kr28 kr (2%)
15. maj 20261.239 kr15 kr (1%)
14. maj 20261.224 kr19 kr (2%)
13. maj 20261.243 kr3 kr (0%)
10. maj 20261.246 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret