Gå til hovedindhold

Wenko Rustfri stål væghylde mat guld 30 x 10,5 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude

WenkoHylder & KnagerEAN: 4008838403211
Pris fra 374 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 336 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Rustfri stål væghylde mat guld 30 x 10,5 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Vghylde, mat guld, 30 x 10,5 x 8 cm
374 kr
Til butik
Vghylde, mat guld, 30 x 10,5 x 8 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Mrker vrige
EAN: 4008838403211
Varenr.: 930100304
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VÆGHYLDE MAT GULD 30X10,5X8CM
374,09 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rustfri stål væghylde mat guld 30 x 10,5 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude
424 kr
Til butik
Gå til Egesgaves Brugskunst
TrustScore 5 ud af 54,6
Badehylde uden skruer
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rustfri stål væghylde mat guld 30 x 10,5 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rustfri stål væghylde mat guld 30 x 10,5 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK374 kr374 krKøb
2EL-GROSSISTEN374,09 kr374,09 krKøb
3CS MEGASTORE DK424 kr493 krKøb
4Egesgaves Brugskunst469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rustfri stål væghylde mat guld 30 x 10,5 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude

PriceData har fulgt prisen på Rustfri stål væghylde mat guld 30 x 10,5 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude i 183 dage. Laveste pris i perioden er 336 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 388 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 373 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Rustfri stål væghylde mat guld 30 x 10,5 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Rustfri stål væghylde mat guld 30 x 10,5 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026374 kr
26. maj 2026374,09 kr
23. maj 2026374 kr
22. maj 2026374,09 kr
18. maj 2026374 kr
17. maj 2026374,09 kr11,86 kr (3%)
10. maj 2026385,95 kr2,95 kr (1%)
9. maj 2026383 kr13,36 kr (4%)
7. maj 2026369,64 kr13,36 kr (3%)
6. maj 2026383 kr13,36 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret