Gå til hovedindhold

SOLAR Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude

SOLARHylder & KnagerEAN: 4008838385982
Pris fra 348 krtil 374,09 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26,09 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude
348 kr
Til butik
Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Hylder & Knager
Farve: 1
Artikel nr.: 25558100
EAN: 4008838385982
Varenr.: 24965303
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hjrnehylde, mat sort, 36 x 17 x 8 cm
374 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HJØRNEHYLDE MAT SORT 36X17X8CM
374,09 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK348 kr387 krKøb
2WATTOO.DK374 kr374 krKøb
3EL-GROSSISTEN374,09 kr374,09 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude

PriceData har fulgt prisen på Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude i 174 dage. Laveste pris i perioden er 348 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 363 kr.

Den nuværende pris på 348 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Rustfri stål hjørnehylde mat sort 36 x 17 x 8 cm - Monteres nemt uden boring med Turbo-Loc® systemet – stærk og holdbar klæbepude de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026348 kr7 kr (2%)
27. maj 2026355 kr3 kr (1%)
18. maj 2026358 kr13 kr (4%)
16. maj 2026371 kr8 kr (2%)
15. maj 2026363 kr15 kr (4%)
14. maj 2026378 kr7 kr (2%)
9. maj 2026371 kr1,36 kr (0%)
7. maj 2026369,64 kr1,36 kr (0%)
6. maj 2026371 kr1,36 kr (0%)
30. apr. 2026369,64 kr5,64 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret