Gå til hovedindhold

Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W

Russell HobbsTekstilerEAN: 4008496881178
Pris fra 228 krtil 359 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 7. maj

Sammenlign priser på Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 Dampstrygejern 2600W Sort Blå Grå Hvid
228 kr
Til butik
Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 Dampstrygejern 2600W Sort Blå Grå Hvid billede

Produktinformation

Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 23971-56
EAN: 4008496881178
Varenr.: 992834268
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Ångstrykjärn Steam Pro
-40%241 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs Ångstrykjärn Steam Pro billede

Produktinformation

Russell Hobbs Supreme Steam Pro Strykjärn, Supreme Steam Pro är ett kraftfullt ångstrykjärn på 2600 Watt med rymlig vattentank och kraftfull ångpuff. Stryksulan har en non-stick beläggning som gör att strykjärnet enkelt glider över alla typer av textilier och orkar du inte plocka ner gardinerna och stryka dem kan du med den vertikala ångan enkelt göra detta på plats. Den kraftfulla ångpuffen på 145 gram ger tillräckligt med kraft för att räta ut de allra tuffaste vecken och den stora vattentanken på 310 ml gör att du inte behöver fylla på vatten rå ofta. Både reglaget för temperatur och handtaget har en strukturerad yta som gör att du bekvämt kan ändra temperatur och stryka utan att din hand glider av. Bäst i test, mars 2021, Supreme Steam Pro blev i Mars 2021 utsedd till Bäst i Test av Testfakta. I testet som utfördes i laboratorium blev 6 strykjärn av olika fabrikat testade i följande kategorier: Strykresultat, Värmeförmåga, Uppvärmningstid och Ångkapacitet. Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 fick betyget 8,0 av 10 möjliga. Funktioner: - 40g kontinuerlig ånga, - 145g ångpuff, - Anti-dropp och anti-kalk, - 2m lång sladd, - Självrengörande, - Stor 310ml vattentank som är enkelt att fylla på, - 2600 Watt.

Produktspecifikationer

Kategori: Strygejern
EAN: 4008496881178
Varenr.: A18025
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W
247 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Dampstrygejern Supreme Steam Pro 23971-56
247 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs - Strygejern - Supreme Steam Pro - 2600 W
249,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 Dampstrygejern 2600W Sort Blå Grå Hvid
319 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dampstrygejern Steam Pro
-14%359 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK228 kr228 krKøb
2Teknikproffset DK241 kr300 krKøb
3CS MEGASTORE DK247 kr286 krKøb
4Proshop DK247 kr286 krKøb
5Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb
7Estore DK359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 43% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2600 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026228 kr5 kr (2%)
24. maj 2026233 kr1 kr (0%)
23. maj 2026232 kr1 kr (0%)
20. maj 2026233 kr1 kr (0%)
17. maj 2026232 kr1 kr (0%)
16. maj 2026233 kr1 kr (0%)
14. maj 2026232 kr73 kr (46%)
7. maj 2026159 kr98 kr (38%)
4. maj 2026257 kr16 kr (7%)
30. apr. 2026241 kr13 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret