Gå til hovedindhold

Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort

Russell HobbsTelefonledningerEAN: 5038061109641
Pris fra 168 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort
168 kr
Til butik
Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort billede

Produktinformation

Russell Hobbs Matte Black 24672-56 - Håndmixer - 350 W - matsort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 24672-56
EAN: 5038061109641
Varenr.: 999071334
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elvisp 24672-56 Sort håndmixer
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Elvisp 24672-56 Sort håndmixer billede

Produktinformation

5 hastigheder plus turbofunktion Med 5 forskellige hastigheder og en turbofunktion gør elpiskeren det nemt at purere, piske og blande. Vælg blot den hastighed, der passer dig, og kom i gang. Har du brug for lidt ekstra kraft, så tænd for turbofunktionen. Piskere og dejkroge Elpiskeren leveres med to piskeris og to dejkroge. Tilbehøret er robust og i krom, som du nemt kan klikke af og på. Kan vaskes i opvaskemaskine Alt tilbehør til elpiskeren kan bruges i opvaskemaskinen. Når du har brugt elpiskeren, skal du blot fjerne tilbehøret og lade opvaskemaskinen gøre arbejdet for dig. Nem at opbevare Elvisp kan placeres lodret og er en fryd for øjet på køkkenhylden eller arbejdsfladen med sit moderne elegante matsorte design.Produktegenskaber: 350W 5 hastigheder plus turbofunktion Udløserknap gør det nemt at afmontere tilbehøret 2 piskeris2 dejkroge Kan vaskes i opvaskemaskine Nem at opbevare...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Vægt: 1.21g
Artikel nr.: ONC-23827026002
EAN: 5038061109641
Varenr.: 27932
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Håndmixer Matte Black 24672-56 - 350 W
376 kr
Til butik
Russell Hobbs Håndmixer Matte Black 24672-56 - 350 W billede

Produktinformation

Håndmixer leverer en 350 W motor, fem hastigheder, turbofunktion og mat tekstureret styling til alsidig bagning. Kombinationen af krombelagte piskere og dejkroge holder Russell Hobbs Håndmixer Matte Black 24672-56 arbejdsoverflader ryddelige med udløserknappen og den teksturerede finish. Inkluderer to krombelagte piskere Inkluderer to krombelagte dejkroge Kontrolpanel med trykknap og joystick Mat sort plastikhus Nyd ensartet piskeydeevne til kager, dej og mere.

Produktspecifikationer

Kategori: Haandmixer
Artikel nr.: 24672-56
EAN: 5038061109641
Varenr.: 2934904
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Russell Hobbs Håndmixer Desire 24672 - Sort
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK168 kr168 krKøb
2Estore DK329 kr329 krKøb
3Proshop DK376 kr415 krKøb
4Dealicious Danmark399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Russell Hobbs Matte Black 24672-56 Håndmixer 350W Matsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026168 kr27 kr (14%)
16. maj 2026195 kr1 kr (1%)
14. maj 2026194 kr1 kr (1%)
9. maj 2026195 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026193 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret