Gå til hovedindhold

Russell Hobbs Compact Home 25570-56 - Slow cooker - 2 liter - 145 W - børstet rustfrit stål/sort

Russell HobbsStøtter og skinnerEAN: 4008496986279
Pris fra 139 krtil 289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Russell Hobbs Compact Home 25570-56 - Slow cooker - 2 liter - 145 W - børstet rustfrit stål/sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Compact Home 25570-56
-47%139 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs Compact Home 25570-56 billede

Produktinformation

Slow cooker, 2 liter, 145 W, 3 varmeindstillinger, hærdet glas låg, Aftagelig keramisk gryde, børstet rustfrit stål / sort Leder du efter en slow cooker, der sparer plads i dit køkken og stadig giver dig en kraftig ydelse? Så vil du elske den kompakte langsom komfur, der kombinerer alle fordelene ved en større langsom komfur i dette perfekt størrelse design. Tilføjet et premium touch til dit køkken med det børstede rustfrie stål og krom accenter, denne slow cooker er lige så imponerende i stil, som i ydeevnen.

Produktspecifikationer

Kategori: Andre koekkenapparater
Artikel nr.: 25570-56
EAN: 4008496986279
Varenr.: 2776248
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Slow Cooker 25570-56 Compact H
-16%226 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Compact Home 25570-56 - Slow cooker - 2 liter - 145 W - børstet rustfrit stål/sort
260 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Slow Cooker 25570-56 Compact Home 2L
279 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs Compact Home Slow cooker 2liter Børstet rustfrit stål/sort
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Compact Home 25570-56 - Slow cooker - 2 liter - 145 W - børstet rustfrit stål/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Compact Home 25570-56 - Slow cooker - 2 liter - 145 W - børstet rustfrit stål/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK139 kr178 krKøb
2Teknikproffset DK226 kr285 krKøb
3CS MEGASTORE DK260 kr299 krKøb
4Estore DK279 kr279 krKøb
5Ultrashop289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs Compact Home 25570-56 - Slow cooker - 2 liter - 145 W - børstet rustfrit stål/sort

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs Compact Home 25570-56 - Slow cooker - 2 liter - 145 W - børstet rustfrit stål/sort i 163 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Russell Hobbs Compact Home 25570-56 - Slow cooker - 2 liter - 145 W - børstet rustfrit stål/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Russell Hobbs Compact Home 25570-56 - Slow cooker - 2 liter - 145 W - børstet rustfrit stål/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026139 kr87 kr (38%)
21. apr. 2026226 kr87 kr (63%)
11. apr. 2026139 kr106 kr (43%)
10. mar. 2026245 kr106 kr (76%)
24. feb. 2026139 kr106 kr (43%)
24. jan. 2026245 kr15 kr (6%)
23. jan. 2026260 kr15 kr (6%)
22. jan. 2026245 kr15 kr (6%)
23. dec. 2025260 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret