Gå til hovedindhold

Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2)

Pris fra 159 krtil 339 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137,21 kr 29. maj

Sammenlign priser på Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2)
159 kr
Til butik
Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Salt & Peber
Farve: 4
Artikel nr.: 28010-56
EAN: 5038061107173
Varenr.: 6428142
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Salt- og peberkværne sort
187 kr
Til butik
Russell Hobbs Salt- og peberkværne sort billede

Produktinformation

Salt- og peberkværn, kværn groft salt, peberkorn, endda krydderurter og krydderier, lys i bunden, der lyser under brug, Fuldt justerbar til fin eller grov kværning, Betjening med en knap med keramisk slibesystem, Betjenes af 4 x AA-batterier (ikke inkluderet), sort Kombiner moderne stil og bekvemmelighed med Black Salt & Pepper Grinders. I sort rustfrit stål er pynter kværne i dit køkken og på dit spisebord. Med en knapbetjening kværnes og dispenseres dine krydderier automatisk - uden besvær tilføjer du smag til hver skål, du laver. Takket være den fuldt justerbare kværn kan du vælge mellem fin eller grov kværnindstilling.

Produktspecifikationer

Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 28010-56
EAN: 5038061107173
Varenr.: 2934951
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Russell Hobbs Classics 28010-56 Salt/peber elektrisk kværn Sort
192 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Russell Hobbs 28010-56 - elektrisk salt- og peberkværn sæt, sort (2 stk.)
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Russell Hobbs 28010-56 - elektrisk salt- og peberkværn sæt, sort (2 stk.)
-7%279 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Salt&Pepparkvarn Keramisk Stål
310 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Salt&Pebermølle Keramisk stålværk sort stål
-15%339 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
2Proshop DK187 kr226 krKøb
3CompuMail DK192 kr192 krKøb
4Boligcenter DK259 kr259 krKøb
5Vivas DK279 kr358 krKøb
6Teknikproffset DK310 kr369 krKøb
7Estore DK339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 137,21 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Russell Hobbs Classics 28010-56 - Salt/peber elektrisk kværn - sort (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026159 kr28 kr (15%)
1. jun. 2026187 kr49,6 kr (36%)
31. maj 2026137,4 kr
29. maj 2026137,21 kr23,36 kr (15%)
28. maj 2026160,57 kr
27. maj 2026160,38 kr
24. maj 2026160,18 kr
23. maj 2026159,98 kr
22. maj 2026159,88 kr
21. maj 2026160,18 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret