Gå til hovedindhold

Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56

Russell HobbsKøkken og spisestueEAN: 5038061143294
Pris fra 285 krtil 489 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 267 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 285 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Brødrister Groove 26391-56 - white
285 kr
Til butik
Russell Hobbs Brødrister Groove 26391-56 - white billede

Produktinformation

- Struktureret design med detaljer i børstet rustfrit stål - Toaster med 2 holdere - Brede holdere til bagels, tyktskåret brød (36 mm åbninger til 31 mm max skivetykkelse) - Længde af holdere 140 mm - Ekstraløft, så små dele nemt kan fjernes - Variabelt ristningsvælger med 6 indstillinger - Frost-, genopvarmnings- og afbrydningsfunktioner - Blåt indikatorlys - Bollevarmer-tilbehør - Krummebakke til opsamling af krummer - 61 cm hvid ledning - 850 W Med Russell Hobbs White 2-slice Groove Toaster. Der kombinerer designelementer såsom tekstureret plastik med accenter af rustfrit stål og alle de tekniske funktioner, der gør livet lettere. For eksempel har toasteren 6 nuanceindstillinger til ristningen af brød. Bredere åbninger betyder, at du kan riste tykkere skiver, og frost-, genopvarmnings- og afbrydningsfunktioner giver dig kontrollen. Det blå lys fortæller dig, når apparatet er tændt, og en praktisk Ekstraløft-funktion giver dig mulighed for sikkert at hente skiver af varm toast med et tryk på en knap. Derudover er der en rist til opvarming af flute. samt enkrummebakken til opsamling af krummer.

Produktspecifikationer

Kategori: Broedrister
Artikel nr.: 26391-56
EAN: 5038061143294
Varenr.: 3178709
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs - Brødrister - Groove 2s - Hvid
389,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56
-18%410 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56 billede

Produktinformation

Med sin unika moderna strukturmönstrade design som är enkel att torka av blir Groove, 2 skivors brödrost ett både praktiskt och fint tillskott till ditt kök. Detaljerna av rostfritt stål tillsammans med den mönstrade designen ger produkten ett modernt och samtidigt tidlöst uttryck, Med sin inställning i 6 olika nivåer rostas brödet precis så mycket man önskar. Bredare fack gör att man kan rosta tjockare skivor och fryst bröd samt även återuppvärma enligt önskemål. Ett praktiskt blått sken lyser upp när apparaten är i gång och med lyftfunktionen kan man enkelt ta upp skivorna utan att bränna sig. Det finns även ett upptiningsgaller som håller ditt bröd varmt. Den praktiska smulbrickan gör att det blir enkelt att hålla köksbänken fri från smulor. Produktfunktioner: - Strukturmönstrad design med detaljer av rostfritt stål, - Brödrost för 2 skivor, - Bredare storlek på fack, - Lyftfunktion, - Funktion för fryst bröd, åter uppvärmning och avbryt, - Smulbricka, - Ljusindikator med blått sken, - Upptiningsgaller, - Inställning med 1-6 olika värmenivåer, - 61cm sladd, - 850W.

Produktspecifikationer

Kategori: Brødristere
EAN: 5038061143294
Varenr.: C28854
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brødrister White Groove 2S Toast 26391-56
-13%489 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK285 kr324 krKøb
2Gucca.dk389,95 kr389,95 krKøb
3Teknikproffset DK410 kr469 krKøb
4Estore DK489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 266 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 285 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Russell Hobbs Brödrost Vit Groove 2S Toast 26391-56 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026285 kr18 kr (7%)
24. apr. 2026267 kr2 kr (1%)
17. feb. 2026269 kr3 kr (1%)
30. jan. 2026266 kr18 kr (6%)
22. jan. 2026284 kr15 kr (6%)
8. jan. 2026269 kr50 kr (16%)
16. dec. 2025319 kr3 kr (1%)
14. dec. 2025316 kr3 kr (1%)
9. dec. 2025319 kr3 kr (1%)
6. dec. 2025316 kr37 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret