Gå til hovedindhold

Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid

BoschKøkken og spisestueEAN: 4242005403028
Pris fra 252 krtil 539 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 287 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 252 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch MyMoment TAT3M121 Brødrister 950W Hvid
252 kr
Til butik
Bosch MyMoment TAT3M121 Brødrister 950W Hvid billede

Produktinformation

Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: TAT3M121
EAN: 4242005403028
Varenr.: 1001977151
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Brödrost TAT3M121 Vit 950W Bagels Funktion
-38%308 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Brödrost TAT3M121 Vit 950W Bagels Funktion billede

Produktinformation

Brödrosten med bekväm ensidig manövrering och hopfällbar brödbullsvärmare, Spännande design med mattblanka detaljer ger liv åt ditt kök. Upptining och uppvärmning: Fryst bröd blir frasigare med upptiningsfunktionen. Brödlyft: gör det enklare att få upp mindre brödskivor ur rostningsfacket, Automatisk avstängning: rostning avbryts automatiskt om brödet fastnat, Automatisk centrering av brödet för jämnare rostning, BPA-fria delar: Hälsosam, säker och bekväm beredning av dina matvaror och drycker, Specifikationer: - 2 Skivors, - Centrerings funktion, - High rise, - Rack för brödbullar, - Upptinings funktion, - Smultråg, - Sladdupprullning.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Brødristere
EAN: 4242005403028
Varenr.: D12120
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid
348 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch MyMoment TAT3M121 Brødrister 950W Hvid
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch TAT3M121 brødrister - hvid, 2 skiver
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch TAT3M121 brødrister - hvid, 2 skiver
409 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brødrister TAT3M121 Hvid 950W Bagels Funktion.
-13%539 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK252 kr252 krKøb
2Teknikproffset DK308 kr367 krKøb
3CS MEGASTORE DK348 kr387 krKøb
4Ultrashop349 kr349 krKøb
5Boligcenter DK389 kr389 krKøb
6Vivas DK409 kr488 krKøb
7Estore DK539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid

PriceData har fulgt prisen på Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid i 169 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 320 kr.

Den nuværende pris på 252 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch MyMoment TAT3M121 - Brødrister - 2 skive - 2 Holdere - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026252 kr68 kr (21%)
6. maj 2026320 kr3 kr (1%)
5. maj 2026317 kr3 kr (1%)
4. maj 2026320 kr2 kr (1%)
3. maj 2026318 kr3 kr (1%)
1. maj 2026321 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026317 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026320 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026317 kr3 kr (1%)
27. apr. 2026314 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret