Gå til hovedindhold

Russell Hobbs 27140-56, Bærbar blender, 1 L, 500 W, Sort, Rød, Transparent

Russell HobbsTelefonledningerEAN: 5038061162929
Pris fra 221 krtil 409 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 187 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Russell Hobbs 27140-56, Bærbar blender, 1 L, 500 W, Sort, Rød, Transparent og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Stavblender Desire 3 in 1 - 27140-56 - 500 W
221 kr
Til butik
Russell Hobbs Stavblender Desire 3 in 1 - 27140-56 - 500 W billede

Produktinformation

- 500W - 2 hastighedsindstillinger + puls (op til 16.100 omdr./min. - tilbehør til stavblender) - Hakke-tilbehør (500 ml kapacitet) med skridsikre fødder & klinge i rustfrit stål - Piskeristilbehør i rustfrit stål - Aftageligt blenderben - Blenderbæger (600 ml kapacitet) - Tåler opvaskemaskine og BPA-fri dele Russell Hobbs Desire 3-i-1 stavblender i rød hakker dine grøntsager, blender dine smoothies og pisker din fløde med lethed. Denne stavblender på 500W kan tilberede op til 600 ml ingredienser ved bare et tryk på en knap. Dens to hastighedsindstillinger giver dig mulighed for at kontrollere finishen, så den bliver lige som du kan lide den, uanset om den skal være silkeblød eller groft hakket. Og med de aftagelige dele, der er nemme at rengøre, bliver opvasken hurtigt klaret.

Produktspecifikationer

Kategori: Blender
Artikel nr.: 27140-56
EAN: 5038061162929
Varenr.: 3300341
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs 27140-56, Bærbar blender, 1 L, 500 W, Sort, Rød, Transparent
247 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Stavmixer set 27140-56 Desire 3 in 1 Hand Blender
-31%298 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Russell Hobbs Stavmixer set  27140-56 Desire 3 in 1 Hand Blender billede

Produktinformation

Desire Stavmixer 3 i 1 gör allt från mixning, vispning och hackning, 2 hastigheter med pulseringsinställningar, Stavmixer kommer med 2 hastighetsinställningar – 1 långsam hastighet perfekt för t.ex. dipp och salsa samt 1 snabb inställning för t.ex. hummus. Stavmixern kommer dessutom med pulseringsinställningar som ger dig bättre kontroll över din matlagning. Mixa, Hacka, Vispa, Stavmixer låter dig mixa, hacka och vispa. Inkluderat i förpackningen är bl.a. en visp, en mixerdel och starka blad i rostfritt stål. Du kan enkelt byta ut tillbehören för att skapa en stor variation av rätter. Stavmixer kommer också med en 700ml bägare samt en 500ml hackskål och alla lösa delar förutom motorenheten går att diska i diskmaskin. Specifikationer: - Tillbehören tål maskindisk, - Inkluderat: 700ml bägare, 500ml hackskål, mixerdel i rostfritt stål, visptillbehör & förvaringslock, - Upp till 12000 RPM när mixerdelen används, - 2 hastigheter med pulseringsinställningar.

Produktspecifikationer

Kategori: Stavblender
EAN: 5038061162929
Varenr.: C88283
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Russell Hobbs - Stavblender Sæt - 3-i-1 - Desire - Rød
299,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Russell Hobbs 27140-56 stavblender-sæt 1,0 l - 500 W, sort/rød
309 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Russell Hobbs 27140-56 stavblender-sæt 1,0 l - 500 W, sort/rød
329 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stavblender sæt 27140-56 Desire 3 i 1 stavblender
-13%409 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 27140-56, Bærbar blender, 1 L, 500 W, Sort, Rød, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 27140-56, Bærbar blender, 1 L, 500 W, Sort, Rød, Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK221 kr260 krKøb
2CS MEGASTORE DK247 kr286 krKøb
3Teknikproffset DK298 kr357 krKøb
4Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
5Boligcenter DK309 kr309 krKøb
6Vivas DK329 kr408 krKøb
7Estore DK409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs 27140-56, Bærbar blender, 1 L, 500 W, Sort, Rød, Transparent

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs 27140-56, Bærbar blender, 1 L, 500 W, Sort, Rød, Transparent i 180 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 398 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 286 kr.

Den nuværende pris på 221 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Russell Hobbs 27140-56, Bærbar blender, 1 L, 500 W, Sort, Rød, Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Russell Hobbs 27140-56, Bærbar blender, 1 L, 500 W, Sort, Rød, Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026221 kr22 kr (11%)
21. apr. 2026199 kr43 kr (18%)
18. apr. 2026242 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026240 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026239 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026240 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026239 kr40 kr (20%)
13. mar. 2026199 kr12 kr (6%)
12. mar. 2026187 kr143 kr (43%)
10. mar. 2026330 kr30,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret