Gå til hovedindhold

Russell Hobbs 26300-70, 1,7 L, 2400 W, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Vandmåler

Russell HobbsHjem og haveEAN: 5038061137217
Pris fra 276 krtil 439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 163 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Russell Hobbs 26300-70, 1,7 L, 2400 W, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Vandmåler og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 276 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs Elkedel Quiet Kettle 26300-70 - Grå - 2400 W
276 kr
Til butik
Russell Hobbs Elkedel Quiet Kettle 26300-70 - Grå - 2400 W billede

Produktinformation

- Stille kogeteknologi - Børstet rustfrit stål med polerede detaljer - Indvendigt blåt lys under kogningen - Blå lysstribe lyser under kogningen - 2400 watt - 1,7 l indhold - Perfekt hældning - Markører for hurtig kogezone - 360° sokkel med ledningsopbevaring - 61 cm ledning Nyd freden og roen hver gang du koger med vores mest stille kedel. Med de dobbelte vandvinduer med blå belysning, kan du fylde den nøjagtige mængde vand, du har brug for, og koge med stil. Dens børstede rustfrit stål med polerede detaljer giver denne kedel et førsteklasses udseende, mens låget, der skubbes åbent, og den perfekte hældetud gør fyldning og hældning ubesværet.

Produktspecifikationer

Kategori: Elkedel
Artikel nr.: 26300-70
EAN: 5038061137217
Varenr.: 3178708
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Russell Hobbs 26300-70 Elkedel 1,7l 2400W Sølv
292 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Russell Hobbs 26300-70, 1,7 L, 2400 W, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Vandmåler
300 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Russell Hobbs Vattenkokare 26300-70 Quiet Ke
-14%411 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kedel 26300-70 Stille Kedel 1,7l
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 26300-70, 1,7 L, 2400 W, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Vandmåler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Russell Hobbs 26300-70, 1,7 L, 2400 W, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Vandmåler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK276 kr315 krKøb
2CompuMail DK292 kr292 krKøb
3CS MEGASTORE DK300 kr339 krKøb
4Teknikproffset DK411 kr470 krKøb
5Estore DK439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Russell Hobbs 26300-70, 1,7 L, 2400 W, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Vandmåler

PriceData har fulgt prisen på Russell Hobbs 26300-70, 1,7 L, 2400 W, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Vandmåler i 162 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 276 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 276 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Russell Hobbs 26300-70, 1,7 L, 2400 W, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Vandmåler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Russell Hobbs 26300-70, 1,7 L, 2400 W, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Vandmåler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026276 kr3 kr (1%)
16. maj 2026273 kr6 kr (2%)
13. maj 2026267 kr1 kr (0%)
9. maj 2026268 kr1 kr (0%)
5. maj 2026267 kr38 kr (17%)
20. apr. 2026229 kr47 kr (17%)
30. mar. 2026276 kr26 kr (10%)
28. mar. 2026250 kr26 kr (9%)
18. mar. 2026276 kr39 kr (16%)
12. mar. 2026237 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret