Gå til hovedindhold

Actona Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel

ActonaKøkken- og spisestuebordeEAN: 5713941195203
Pris fra 1.194 krtil 1.509 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 315 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1194 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Ibiza spisebord sort Ø110
-30%1.194 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ibiza spisebord sort  Ø110 billede

Produktinformation

IBIZA dining table, top melamine matt black marble print, metal base, powder coated rough, matt black, Ø:110 H:74 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Spisestue
Vægt: 20.9g
Artikel nr.: H000021438
EAN: 5713941195203
Varenr.: 36799
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Ibiza spisebord sort Ø110 cm
-30%1.194 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel
1.399 kr
Til butik
Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel billede

Produktinformation

Signature præsenterer stolt sit seneste mesterværk inden for spiseborde, en del af Lenaya-serien. Lenaya spisebordet kombinerer elegance og funktionalitet i en dristig og tidløs mat sort Izmir farve. Bordets runde design med en diameter på 110 cm og en hø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Spiseborde
Farve: Mat sort Izmir
EAN: 5713941195203
Varenr.: 2253060
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ACT NORDIC Ibiza spisebord, rund - mat sort Izmir ru melamin og sort stål (Ø110)
1.509 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK1.194 kr1.194 krKøb
2Biva DK1.194 kr1.194 krKøb
3Likehome.dk1.399 kr1.399 krKøb
4Boboonline.dk1.509 kr1.509 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel

PriceData har fulgt prisen på Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.194 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.297 kr.

Den nuværende pris på 1.194 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Rundt spisebord Signature Lenaya Ø110×H74 cm mat sort Izmir, melaminoverflade og pulverlakeret stålstel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jan. 20261.194 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret