Gå til hovedindhold

Rowico Home Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ

Rowico HomeBordeEAN: 7340126555255
Pris fra 5.095,75 krtil 6.715 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.619,25 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5095.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Calverton spisebord, rund - sort egefiner og eg (Ø120)
-15%5.095,75 kr
Før 5.995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Calverton spisebord, rund - sort egefiner og eg (Ø120) billede

Produktinformation

Calverton spisebord fra Rowico med sine unikke bordben i massivt egetræ har en høj designværdi. Det sortlakerede spisebord er moderne og passer fint til både træ- og polstrede stole, der nemt placeres rundt om bordet. Den finerede børstede bordplade under...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Spisestue
Farve: Sort
EAN: 7340126555255
Varenr.: 96963
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ
5.599 kr
Til butik
Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ billede

Produktinformation

Rowico Calverton spisebord i sort træ kombinerer tidløst håndværk med moderne design, så det bliver et indbydende samlingspunkt i dit hjem. Den runde bordplade på 120 cm i diameter er lakeret med en sort overflade, der fremhæver egetræsfinéren fra MDF-bas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: Spiseborde
Farve: Sort
EAN: 7340126555255
Varenr.: 2568860
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Calverton spisebord Ø120 cm sort eg
-15%6.715 kr
Før 7.900 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk5.095,75 kr5.095,75 krKøb
2Likehome.dk5.599 kr5.599 krKøb
3Hulténs DK6.715 kr6.965 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ

PriceData har fulgt prisen på Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ i 184 dage. Laveste pris i perioden er 4.749 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 5.995 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.503 kr.

Den nuværende pris på 5.095,75 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Rundt spisebord Rowico Calverton Ø120 cm sort lakeret med stjerneben i massivt egetræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
24. maj 20265.599 kr503,25 kr (10%)
16. maj 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
14. apr. 20265.599 kr503,25 kr (10%)
6. apr. 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
5. apr. 20265.599 kr503,25 kr (10%)
20. mar. 20265.095,75 kr503,25 kr (9%)
19. mar. 20265.599 kr396 kr (7%)
18. mar. 20265.995 kr396 kr (7%)
15. mar. 20265.599 kr396 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret