Gå til hovedindhold

Venture Design Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort

Venture DesignHavemøblerEAN: 7350107081826
Pris fra 6.499 krtil 7.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.420 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6499 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort
6.499 kr
Til butik
Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort billede

Produktinformation

Flot rundt havebord med bordplade i teaktræ og metalben Rundt Mexico havebord med en diameter på 140 cm fra Venture Design. Bordpladen er i teaktræ, og benene er udført i aluminium. Du har mulighed for at vælge benene i enten sort eller hvid (vælg variant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mest købte
EAN: 7350107081826
Varenr.: 31391421956209
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Mexico havebord Ø140 cm sort,natur
7.656 kr
Til butik
Mexico havebord Ø140 cm sort,natur billede

Produktinformation

Mexico havebord Ø140 cm sort,natur er en Haveborde i Sort farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Mexico havebord Ø140 cm sort,natur. Afstand mellem bordben - Lang side: 125 cm. Afstand mellem bordben - kort side: 125 cm. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Kategori: Haveborde
Materiale: Teak
Størrelse: 140 cm x 75 cm
Vægt: 23g
Artikel nr.: 60-6061-520
EAN: 7350107081826
Varenr.: 60-6061-520
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Mexico Rundt Havebord Ø140 - Natur
-40%7.919 kr
Før 13.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mexico Rundt Havebord Ø140 - Natur billede

Produktinformation

Mexico - Et rundt spisebord med alt det rigtige: Smukt, smart og holdbart! Her kan du samle dine kære omkring et bæredygtigt spisebord i lækkert design, og ingen risikerer at sidde på kanten. Bordpladen er i smuk teak og understellet i sort metal. Møblér i udendørsområdet eller på altanen og nyd måltider under åben himmel denne sommer! Vedligeholdelsesråd: Vores teakmøbler er produceret af certificeret teak, som er dyrket med henblik herpå og ikke fældet fra sårbare regnskove. Som en af de mest holdbare træsorter indeholder teak meget olie, hvilket normalt er nødvendigt, så materialet ikke sprækker. Fordi træsorten naturligt indeholder meget olie, behøver møblerne ikke blive imprægneret så ofte. Smukt design: Rund bordplade i teak og sort metal understel. Holdbart: Fremstillet af certificeret teak og aluminium. Bæredygtigt: Teak fra bæredygtige kilder. Nem vedligeholdelse: Naturlig olie i teak, kræver minimal imprægnering. Perfekt til udendørs: Ideel til altanen eller haven. Stabil konstruktion: Understel i solidt sort metal. Køb Mexico Rundt Spisebord i dag og nyd dine udendørs måltider i stil! EgenskabDetaljer Hovedfarve Sort Farve på ben Sort Farve på bordplade Natur Hovedmateriale Aluminium Materiale på ben Aluminium Materiale på bordplade Teak Samling påkrævet Ja Dimensioner Diameter: 140 cm, Højde: 75 cm Vægtkapacitet 75,00 kg Antal pakker 1.00 Bruttovægt 38.00 kg Nettovægt 26 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skandinaviens største udvalg af Møbler
0
Artikel nr.: 6061-520
EAN: 7350107081826
Varenr.: 59088
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Mexico Rundt Havebord Ø140 - Natur
-40%7.919 kr
Før 13.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wood To You6.499 kr6.499 krKøb
2ebuy24 DK7.656 kr7.656 krKøb
3XL Møbler DK7.919 kr7.919 krKøb
4Biva DK7.919 kr7.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort

PriceData har fulgt prisen på Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort i 170 dage. Laveste pris i perioden er 6.499 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 10.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.952 kr.

Den nuværende pris på 6.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Rundt Mexico havebord Ø140 cm Flere varianter - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20266.499 kr1.157 kr (15%)
27. maj 20267.656 kr1.157 kr (18%)
23. maj 20266.499 kr1.157 kr (15%)
22. maj 20267.656 kr1.157 kr (18%)
19. maj 20266.499 kr1.157 kr (15%)
18. maj 20267.656 kr1.157 kr (18%)
22. apr. 20266.499 kr1.157 kr (15%)
14. apr. 20267.656 kr263 kr (3%)
17. feb. 20267.919 kr1.220 kr (18%)
11. feb. 20266.699 kr1.220 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret