Gå til hovedindhold

Rubens Barn - Ecobuds Økologisk Dukke - Daisy - Fra 0 år.

Rubens BarnDukkerEAN: 7350023982139
Pris fra 224 krtil 561,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 337,25 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Rubens Barn - Ecobuds Økologisk Dukke - Daisy - Fra 0 år. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rubens Barn EcuBuds Daisy
224 kr
Til butik
Rubens Barn EcuBuds Daisy billede

Produktinformation

Rubens barn EcuBuds Daisy +0mdr 34x16x10cm

Produktspecifikationer

Mærke: Rubens Barn
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: 18074
EAN: 7350023982139
Varenr.: 3297166
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rubens EcoBuds - Daisy
-18%245 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rubens Barn Dukke - økologisk Ecobuds - Daisy
269,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rubens Barn Docka Daisy Ecobuds
-23%293 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rubens Barn Ecobuds - Daisy
299,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
349,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rubens Barn - Økologisk dukke - Daisy - 35 cm
561,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rubens Barn - Ecobuds Økologisk Dukke - Daisy - Fra 0 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rubens Barn - Ecobuds Økologisk Dukke - Daisy - Fra 0 år. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK224 kr263 krKøb
2Eurotoys245 kr245 krKøb
3Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
4Teknikproffset DK293 kr342 krKøb
5KÆRE BØRN - Alt til dit barn299,95 kr299,95 krKøb
6Legebyen DK349,95 kr388,95 krKøb
7Nova Nordic A/S561,25 kr561,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rubens Barn - Ecobuds Økologisk Dukke - Daisy - Fra 0 år.

PriceData har fulgt prisen på Rubens Barn - Ecobuds Økologisk Dukke - Daisy - Fra 0 år. i 178 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 224 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Rubens Barn - Ecobuds Økologisk Dukke - Daisy - Fra 0 år.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Rubens Barn - Ecobuds Økologisk Dukke - Daisy - Fra 0 år. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026224 kr17 kr (7%)
12. maj 2026241 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026238 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026241 kr44 kr (22%)
22. apr. 2026197 kr9 kr (5%)
18. apr. 2026188 kr18 kr (9%)
17. apr. 2026206 kr10 kr (5%)
16. apr. 2026216 kr25 kr (10%)
6. apr. 2026241 kr17 kr (8%)
4. apr. 2026224 kr17 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret