Gå til hovedindhold

Paw Patrol Rubble & Crew Legetøj - Charger & Wheeler m. Kinetisk Sand

Paw PatrolLegetøjEAN: 0778988459300
Pris fra 59,95 krtil 149,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52,18 kr 27. maj

Sammenlign priser på Rubble & Crew Legetøj - Charger & Wheeler m. Kinetisk Sand og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rubble & Crew - Figur 2 Pk Charger & Wheeler
-50%59,95 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rubble & Crew - Figur 2 Pk Charger & Wheeler billede

Produktinformation

Skab spændende byggeeventyr lige ud af æsken med Charger og Wheeler Build-It Pack! Charger og...

Produktspecifikationer

Mærke: Spin Master
Kategori: legetøj|figurer og legesæt|actionfigurer
EAN: 0778988459300
Varenr.: 682195
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Rubble & Crew Figur 2 Pk Charger & Wheeler
79 kr
Til butik
Paw Patrol Rubble & Crew Figur 2 Pk Charger & Wheeler billede

Produktinformation

Tag på spændende byggeeventyr med Rubble & Crew Figur 2 Pk Charger & Wheeler-sættet med det samme, du åbner æsken. Charger og Wheeler har deres Rubble og Crew-arbejdstøj på og ser ud, som de gør i serien. Pak dette spændende figursæt ud og find to eksklusive figurer, en beholder med 85 g af det ikoniske Kinetic Sand og to byggelegeredskaber, så du kan skære i, øse og forme dit Kinetic Sand i forskellige former og størrelser. Tag på uendelige bygge-eventyr, og når det er slut med at lege, er oprydningen en leg, da Kinetic Sand er selvklæbende. Du skal blot samle noget af sandet op, duppe det på resten, og se, hvordan det klæber sammen. Vil du på endnu flere bygge-eventur, kan du kigge efter Rubble & Crew Figur 2 Pk Rubble & Mix-sættet (sælges separat) og udvide din Rubble & Crew-samling. Byggelegetøj, byggekøretøjer, figurer og plyslegetøj er fremragende gaver til børn, der elsker at lege med byggelegetøj og elsker den tilfredsstillende fornemmelse af sanselegetøjet Kinetic Sand. Genoplev Rubble & Crew-action og -spænding derhjemme med Charger & Wheeler-figursættet.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Figur
Artikel nr.: 6066685
EAN: 0778988459300
Varenr.: 3285208
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rubble & Crew Figure 2 Pack - Charger & Wheeler
80,25 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rubble & Crew Legetøj - Charger & Wheeler m. Kinetisk Sand
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rubble & Crew Legetøj - Charger & Wheeler m. Kinetisk Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rubble & Crew Legetøj - Charger & Wheeler m. Kinetisk Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
2Proshop DK79 kr118 krKøb
3CS MEGASTORE DK80,25 kr119,25 krKøb
4Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rubble & Crew Legetøj - Charger & Wheeler m. Kinetisk Sand

PriceData har fulgt prisen på Rubble & Crew Legetøj - Charger & Wheeler m. Kinetisk Sand i 133 dage. Laveste pris i perioden er 52,18 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 59,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 59,95 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Rubble & Crew Legetøj - Charger & Wheeler m. Kinetisk Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Rubble & Crew Legetøj - Charger & Wheeler m. Kinetisk Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202659,95 kr7,77 kr (15%)
27. maj 202652,18 kr3,52 kr (6%)
24. maj 202655,7 kr3,52 kr (7%)
13. maj 202652,18 kr3,52 kr (6%)
5. maj 202655,7 kr
2. maj 202655,06 kr3,24 kr (6%)
29. apr. 202658,3 kr3,3 kr (6%)
5. apr. 202655 kr1 kr (2%)
2. mar. 202656 kr1 kr (2%)
20. jan. 202655 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret