Gå til hovedindhold

Rowico Home Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ

Rowico HomeMøblerEAN: 7340126512104
Pris fra 760,75 krtil 905 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 144,25 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 760.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Carmen spisebordsstol - hvidpigmenteret gummitræ, m. armlæn
-15%760,75 kr
Før 895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Carmen spisebordsstol - hvidpigmenteret gummitræ, m. armlæn billede

Produktinformation

Er den ikke bare flot, denne Carmen spisebordsstol som vi præsenterer for dig her? Stolen er fremstillet i hvidpigmenteret gummitræ. Spisebordsstolens ryg består af runde træpinde, der er placeret i en halvcirkel med lidt mellemrum, og stolen har dejlig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Møbler
Farve: Natur
EAN: 7340126512104
Varenr.: 24396
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ
899 kr
Til butik
Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ billede

Produktinformation

Rowico Carmen spisebordsstolen med armlæn forener tidløst design med en moderne, lys æstetik, der passer perfekt ind i hjemmets hjerterum. Den buede rygstøtte smelter sammen med armlænene og skaber en indbydende ramme om kroppen, mens spindlerne, der strå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: Spisebordsstole med armlæn
Farve: Hvidkalk
EAN: 7340126512104
Varenr.: 2568869
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Carmen spisebordsstol hvidt pigmenteret
-15%905 kr
Før 1.065 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk760,75 kr760,75 krKøb
2Likehome.dk899 kr899 krKøb
3Hulténs DK905 kr1.155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ

PriceData har fulgt prisen på Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ i 183 dage. Laveste pris i perioden er 760,75 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 909 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 836 kr.

Den nuværende pris på 760,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Rowico Carmen spisebordsstol med armlæn 2-pak hvidkalket massivt gummitræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026760,75 kr144,25 kr (16%)
24. maj 2026905 kr144,25 kr (19%)
16. maj 2026760,75 kr134,25 kr (15%)
29. apr. 2026895 kr14 kr (2%)
28. apr. 2026909 kr14 kr (2%)
14. apr. 2026895 kr134,25 kr (18%)
6. apr. 2026760,75 kr144,25 kr (16%)
5. apr. 2026905 kr144,25 kr (19%)
20. mar. 2026760,75 kr134,25 kr (15%)
13. feb. 2026895 kr126 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret