Gå til hovedindhold

Ryom Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2

RyomPlanterEAN: 5703156160615
Pris fra 119 krtil 160 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107,48 kr 23. maj

Sammenlign priser på Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2
119 kr
Til butik
Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2 billede

Produktinformation

Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2Rottefælde RYOM med håndtag. Trådfælde til levende fangst af rotter. Fanger eet dyr ad gangen. Fremstillet af galvaniseret tråd. Måler 21 x 10 x 10 cm. Med håndtag for nem indstilling. Leveres med flot RYOM omslag.

Produktspecifikationer

Mærke: Ryom
Kategori: Rotter
Vægt: 1g
Artikel nr.: 228-604-2
EAN: 5703156160615
Varenr.: 1893542
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ryom Rottefælde med håndtag 31 cm
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ryom Rottefælde med håndtag 31 cm billede

Produktinformation

RYOM Rottefælde med håndtag 31 cm trådfælde til levende fangst Skånsom og effektiv fangst af rotter uden brug af gift RYOM Rottefælde med håndtag er en praktisk og robust fælde til levende fangst af rotter, ideel til dig, der ønsker en giftfri og human m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ryom
Kategori: Rottefælde
EAN: 5703156160615
Varenr.: CG228-604-2
Gå til Foder & Fritid
TrustScore 5 ud af 54,6
Rottefælde med håndtag 31cm
149 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Ryom rottefælde XL trådvæv
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK119 kr119 krKøb
2Almas Park & Fritid129 kr129 krKøb
3Foder & Fritid149 kr149 krKøb
4Specialbutikken160 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2

PriceData har fulgt prisen på Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 104,62 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Rottefælde Trådvæv M/håndtag 31cm - 228-604-2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026119 kr11,52 kr (11%)
23. maj 2026107,48 kr11,52 kr (10%)
22. maj 2026119 kr11,52 kr (11%)
15. maj 2026107,48 kr11,52 kr (10%)
14. maj 2026119 kr11,52 kr (11%)
2. maj 2026107,48 kr11,52 kr (10%)
1. maj 2026119 kr11,52 kr (11%)
18. apr. 2026107,48 kr11,52 kr (10%)
17. apr. 2026119 kr11,52 kr (11%)
27. mar. 2026107,48 kr11,52 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret