Gå til hovedindhold

Roth værktøj til udskiftning af 15mm pex rør i tomrør

RothSanitetEAN: 5702000094687
Pris fra 132,41 krtil 189 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 56,59 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122,27 kr 10. maj

Sammenlign priser på Roth værktøj til udskiftning af 15mm pex rør i tomrør og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132.41 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ROTH UDSKIFTNINGSLED TIL 15MM
132,41 kr
Til butik
ROTH UDSKIFTNINGSLED TIL 15MM billede

Produktinformation

Udskiftningsled til 15mm rør i rør Roth værktøj til udskiftnign af 15mm pex rør i tomrør

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
EAN: 5702000094687
Varenr.: 15843073360207
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth udskiftningsled til 15 mm rør i rør
135 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Udskiftningsled til 15 mm rør
135 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth værktøj til udskiftning af 15mm pex rør i tomrør
137 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udskiftningsled Til 15Mm Pex Rør Rir
144,46 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth udskiftningsled til 15mm rør i rør
148,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udskiftningsled til 15mm pex rør rir
150 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth udskiftningsled til 15 mm rør i rør
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth værktøj til udskiftning af 15mm pex rør i tomrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth værktøj til udskiftning af 15mm pex rør i tomrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN132,41 kr132,41 krKøb
2BilligVVS DK135 kr135 krKøb
3Proshop DK135 kr174 krKøb
4CS MEGASTORE DK137 kr176 krKøb
5Billigelogvvs.dk144,46 kr144,46 krKøb
6VVS.dk148,75 kr148,75 krKøb
7MaintainIt150 kr150 krKøb
8CompletVVS189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth værktøj til udskiftning af 15mm pex rør i tomrør

PriceData har fulgt prisen på Roth værktøj til udskiftning af 15mm pex rør i tomrør i 153 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 126 kr.

Den nuværende pris på 132,41 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Roth værktøj til udskiftning af 15mm pex rør i tomrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Roth værktøj til udskiftning af 15mm pex rør i tomrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026132,41 kr6,41 kr (5%)
24. maj 2026126 kr3 kr (2%)
17. maj 2026123 kr2 kr (2%)
16. maj 2026125 kr2,73 kr (2%)
10. maj 2026122,27 kr6,73 kr (5%)
5. maj 2026129 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026127 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026126 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026125 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret