Gå til hovedindhold

Roth Touchline ®BL fortrådet rumtermostat standard

RothEludstyrEAN: 5703502582306
Pris fra 254 krtil 409 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roth Touchline ®BL fortrådet rumtermostat standard og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 254 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Touchline®BL fortrådet rumtermostat standard
254 kr
Til butik
Roth Touchline®BL fortrådet rumtermostat standard billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 17466394.100
EAN: 5703502582306
Varenr.: 3659297
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Touchline BL fortrådet rumtermostat standard
254 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Touchline BL ledningsført rumtermostat, hvid
259 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Roth Touchline BL, Fortrdet rumtermostat, hvid
260 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Roth Touchline ®BL fortrådet rumtermostat standard
268 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ROTH TOUCHLINE BL FORT. RUMT.
284,09 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth basicline rumtermostat standard
310 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Roth Basicline Rumtermostat Standard
313,09 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth Touchline BL ledningsført rumtermostat, hvid
409 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth Touchline BL ledningsført rumtermostat, hvid
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Touchline ®BL fortrådet rumtermostat standard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth Touchline ®BL fortrådet rumtermostat standard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK254 kr293 krKøb
2Proshop DK254 kr293 krKøb
3LavprisVVS259 kr259 krKøb
4WATTOO.DK260 kr260 krKøb
5Elvvs.dk268 kr268 krKøb
6EL-GROSSISTEN284,09 kr284,09 krKøb
7MaintainIt310 kr310 krKøb
8Billigelogvvs.dk313,09 kr313,09 krKøb
9BilligVVS DK409 kr409 krKøb
10CompletVVS409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth Touchline ®BL fortrådet rumtermostat standard

PriceData har fulgt prisen på Roth Touchline ®BL fortrådet rumtermostat standard i 151 dage. Laveste pris i perioden er 244 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 254 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Roth Touchline ®BL fortrådet rumtermostat standard. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Roth Touchline ®BL fortrådet rumtermostat standard de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026254 kr5 kr (2%)
23. apr. 2026259 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026257 kr2 kr (1%)
8. apr. 2026255 kr6 kr (2%)
22. jan. 2026249 kr4 kr (2%)
21. jan. 2026245 kr4 kr (2%)
9. jan. 2026249 kr5 kr (2%)
7. jan. 2026244 kr2 kr (1%)
2. jan. 2026246 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret